першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Улюбленому виду спорту рівнян загрожує губернатор

10-10-2005 22:05 Рівненщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1128971158.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Спочатку що таке спідвей.. Уявіть собі овальний трек, неначе бігова доріжка на стадіоні. По ній їздять на спеціальних мотоциках (без гальм!!!).
Цей вид спорту сьогодні зберігся у Рівному, Червонограді й у Львові. Але розвивається завдяки добре зорганізованій команді лише у Рівному.
Рівненська команда була останнім, і неодноразовим, чемпіоном Союзу. Відроджувати її почала уславлена сім'я спідвеїстів Трофимових. Після двох років не зовсім вдалих для клубу, коли тяжко було й з грошима й з організацією ніби поступово все налагодилося.
Вболівальники люблять цей спорт, тому трибуни 15-тисячника регулярно заповнені. Пригадую навіть, як тепер Президент, а тоді кандидат (Шеф у нашій родині) сидів на трибунах одного разу й уболівав із нами.. І хоч Ваську Червонія, екс-комсорга Рівнеазоту таки призначили губернатором, але серце уболівальника втішала його прихильність до спідвею.
Виявилося, що прихильність не до спорту, а до грошей..
Останні перегони з польською командою були зірвані арештом бухгалтера клубу.. При тому всьому, що виручку з попередніх двох гонок забрала місцева федерація мотоспорту. Виплачувати очкові керівництво клубу змушене було із власних заощаджень.
А це була стикова гонка за вихід до вищої групи. Тепер під великим питанням виїзд у Польщу на зустрічну гонку.
Команда й уболівальники за Трофимова.
Тепер порахуємо гроші з розрахунку на 12 тис. уболівальників (середня відвідуваність): 12 000 х 12 = 144 000 грн. - за одну гонку.
Червонію на бумера?
деталі на форумі команди http://speedway.radiorivne.com.ua

10-10-2005 22:05 Рівненщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1128971158.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua