першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

політика

11-10-2005 18:11 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1129043505.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Знову як в добрі ряданські часи,а тепер уже українські.Ведуча та направляюча сила України-президенська партія НСНУ,започатковує боротьбу з корупцією.Вірніше хоче мабуть заговорити цю проблему,а не боротися з нею.І говорити з народом мабуть будуть ті ж самі "друзі народу",а попросту люди з оточення Президента,які підозрюються в цій самій корупції-П.Порошенко,М.Мартиненко та інші можновладці.Знову на черзі,нова програма боротьби з корупцією.А де ж десять кроків ПРЕЗИДЕНТА ДО НАРОДУ? ПОКИ ,ЩО НЕМАЄ НІ ОДНОГО КРОКУ. Треба розібратися самій партії,що в ії колах діється.То одна,то друга партійна організації заявляють про корупцію в рядах партії,то один,то другий керівник місцевої парторганізації виходить з партії.І тільки тому,що невиличка купка людей(Всі їх знають)узурпувала всю партійну вертикаль.А хто не згоден з політикою,отих корупціонерів.Тоді геть з рядів партії.Отак діє наша могуча та направляюча сила-НСНУ.

11-10-2005 18:11 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1129043505.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua