першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Страйк в НАК "Нафтогаз України"

13-10-2005 16:48 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1129211309.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Після призначення на посаду керівника підприємства з колективом в більш ніж 300 працівників, 29-річний племінник голови НАК "Нафтогаз України" Дмитро Бублик відкритим текстом заявив, що його ціль - добитися звільнення всіх працівників та заміна їх на власних людей.
Засіб для цього він обрав досить безхитрісний - в порушення трудового законодавства та колективної угоди, не виплачувати щомісячні премії та надбавки, а також не підписувати заяви на відпустки.
Вчора, вже вп'яте отримавши менш н ж половину звичайно зарплатн, втомлений від хамства та неповаги колектив заблокував виходи з будівлі з вимогою погасити заборгованість по зарплат.
Отримавши від Бублика зневажливу відмову, колектив, або як його назвав керівник, "бидло", змінило вимогу - відставка керівництва в строк до 21 жовтня, під загрозою загального страйка.
Під загрозою опинився опалювальний сезон, який починається з 15 жовтня.

13-10-2005 16:48 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1129211309.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua