першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прихватизація по кучміськи частина друга

13-10-2005 21:51 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1129229471.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Контактна особа: Матківський Назар – 8 (097) 934 39 21


13 жовтня 2005 року відбулося засідання обласної ради в справах освіти і науки, на якому розглядали питання суборенди і приватизації приміщень Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (далі ЛОІППО). На тему доповів голова комісії Василь Ковтало, його доповнили депутати обласної ради Лариса Федорів і Василь Лозиняк, які розповіли про те, як депутатів обласної ради було введено в оману п. Брегіном і здійснено підлог службових документів обласної ради з метою передачі частини аудиторного фонду ЛОІППО у власність приватного підприємства, яке належить його дружині. Нагадуємо, що вище вказані депутати вже подали запит в обласну прокуратуру, текст якої додається. Директор ЛОІППО Роман Шиян повідомив про те, що інститут забезпечений аудиторіями тільки на 20% від необхідного.
В результаті комісія постановила призупинити процес приватизації приміщень ЛОІППО, заборонити подальшу їх передачу в оренду та суборенду, а також передати всі документи до обласної прокуратури, врахувавши рішення зборів викладацького колективу, виділити додаткові приміщення для інституту і зобов’язати п. Брегіна доповісти про ситуацію в ЛОІППО на наступній сесії обласної ради.
Паралельно із засіданням комісії під стінами ЛОДА відбувався пікет, організований викладачами ЛОІППО, які вимагали припинення процесу приватизації і суборенди приміщень інституту. Після завершення засідання комісії до пікетуючих вийшов начальник обласного управління освіти п. Хобзей, який доповів про результати комісії і висловив солідарність і повну підтримку пікетуючих в подальшому.
Повідомляємо і про те, що комісія також розглядала питання незаконного продажу приміщень Львівського обласного центру краєзнавства , екскурсій і туризму учнівської молоді, яку свого часу організував п. Брегін. (Слід віддати належне п. Набитовичу – директору центру, який забив на сполох).Заява викладачів ЛОІППО до Комісії з питань освіти і науки від пікетучих (13.10.05)


Протестуємо проти зловживання службовим становищем колишнього начальника обласного управління освіти і науки і теперішнього начальника відділу Львівської обласної ради з гуманітарних питань п. Брегіна М.Г., вимагаємо зупинити корупційні дії через відчуження приміщень від Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на користь членів своєї сім’ї, що сіє зневіру у кращі суспільні ідеали і завдає шкоди освіти області.

Депутатський запит

Прокуророві Львівської області
п. Є. Блажінському

Шановний Євгене Миколайовичу!

23 червня 2005 року сесією Львівської області ради (рішення сесії №371) в п.4 додатку до цього рішення в переліку об’єктів, що підлягають приватизації є нежитлове приміщення площею 60 кв. м. за адресою м. Львів, вул.. Огієнка, 18.
Проте насправді під приватизацію було віддано приміщення, що належить Львівському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, що за за своїм статусом не підлягає приватизації. Депутатів свідомо було введено в оману – вказавши неправильну адресу – вул. Огієнка, 18. А насправді під приватизацію було віддано приміщення за адресою вул.. Огієнка, 18а. А це юридична адреса Львівському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, що є цілісним майновим комплексом, належить до державних закладів освіти і науки і не може бути приватизованим.
Рішення сесія №371 викликало хвилю обурення як серед викладачів педагогічного інституту, так і серед громадськості. 29 вересня 2005 року велика група викладачів пікетувала сесію обласної ради, вимагаючи відміни рішення №371.
Інституту на сьогодні не вистачає навчальних площ. Викладачі змушені проводити навчання в інших навчальних закладах міста Львова. Щорічно близько 6000 педагогів Львівщини підвищують свою кваліфікацію на базі цього інституту.
Враховуючи вищевказане просимо розслідувати дане порушення на предмет наявності ознак злочину і ПРОСИМО ВНЕСТИ ПРОТЕСТ ПРОКУРОРА Львівської області на рішення сесії №371 від 23.06.2005 року, а також повернути ці площі львівському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти.


11.10.2005 р. З повагою депутати Львівської обласної ради В. Лозиняк, Л.Федорів, М.Барбара, В.Байса, Я.Коржинський

13-10-2005 21:51 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1129229471.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua