першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

СПУ взялася за вирішення однієї з найболючіших проблем Львова

14-10-2005 15:41 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1129293685.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14 жовтня відбулась зустріч депутатів Львівської міської ради - соціалістів із мешканцями відомчих гуртожитків, розташованих по вулицях Зеленій та Кримській, присвячена питанню переведення відомчого житла в комунальну власність.
Як відомо, проблема відомчого житла є однією із найбільш актуальних для міста Лева. В результаті економічної кризи на початку 90-х більшість підприємств міста, що мають гуртожитки, опинилася на грані банкрутства, а частина навіть припинила своє існування.
При цьому відповідальність за утримання відомчого житла залишається на неплатоспроможних або вже не існуючих підприємствах. Вирішити проблему можна лише після переведення згідно до діючого законодавства гуртожитків у комунальну власність, що відкриває шлях для їх подальшої приватизації мешканцями.
Однак, вирішення такого, здавалося б, не дуже складного питання чомусь не викликає особливого ентузіазму у міської влади. Більше того, за словами Ростислава Пелещищина, члена соціалістичної депутатської групи у Львівській міськраді: «Міська влада, на жаль робить все, аби тільки не переводити відомче житло у комунальну власність – ніхто не хоче отримувати зайву проблему напередодні виборів.
Для вирішення цього питання ми проводимо збір підписів серед мешканців відомчого житла – побачимо, хто із міських депутатів зможе проігнорувати настрої багатотисячної громади»

Львівські соціалісти починають збір підписів серед мешканців відомчого житла з метою примусити міську владу звернути нарешті увагу на цю проблему, яка хвилює багатьох львів`ян

14-10-2005 15:41 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1129293685.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua