першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"BlYA" za Rosijsku P(f)ederaziyu

24-10-2005 18:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1130168611.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На політичному горизонті України вже вималювалося грізне і нахабне кримінально-бандитське „парламентське” (бр-р-р, язик гальмується, при вимові „парламентське”) угруповання «БЛЯ» – блок Януковича.

Однією з головних засад «білих і пухнастих» «проффессорів», «апазіціонєрів» (як показали минулі вибори Президента України), є ф(п)едералізація нашої країни та русифікація з наступним включенням України у Російську П(ф)федерацію.

Про останнє педерасти хочуть скривати, але то в них погано виходить, бо піпл вистрибує з московськими прапорами перед самий фийс телеоб’єктивів.
Зараз можна багато лементувати, чому так сталося, що «проффессор і апазіціонєр» продовжує успішно морочити голову українцям та обіцяти їм золоті гори.

Однак незаперечним залишається той факт, що Україна стоїть на порозі появи у своєму Парламенті московської політичної сили, ціль якої „КОНСТИТУЦІЙНО” розвалити цю саму Україну, або хоча б нанести їй такий удар, від якого наша Батьківщина може, в принципі, не оправитися.

Мається на увазі федерастію, обмосковлення, прикриті демократією та європейськими цінностями.

Принагідно, українським політикам варто УСВІДОМИТИ, що практично на межі розвалу нині знаходиться Канада – там французьким сепаратистам не вистачило менше половини процента голосів, щоб розпочалася процедура відділення Квебеку від основної частини Канади.

А все ТАМ починалося з того, що нещодавно місцевий політикум почав верещати, що їхній регіон найбідніший, найобділеніший. відповідно.

Кажуть, що до тих настроїв приклалася всесильна рука Московського КДБ.

Відповідно, у Квебек пішли великі державні дотації. За кілька років Квебек обігнав всі основні провінції за всіма показниками.

І тоді сепаратисти залементували, що Канади, їм непотрібно, бо у них краще, ніж у всій країні, а центр їм „перекриває” кисень для вільного розвитку.

І в тому, що у наступному референдумі сепаратисти НАБЕРУТЬ НЕОБХІДНУ КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ КОНСТИТУЦІЙНО РОЗВАЛИТИ ДЕРЖАВУ, вже ніхто з канадців не сумнівається...

Саме таку картину автору змалювали місцеві канадські чиновники та прості люди, коли автор перебував у Канада.

Громадяни-неквебекці чують себе обдуреними і використаними. Квебек, його влада, намагаються всякими способами підкреслювати, що вони інакші, ніж інша частина Канади: ігноруються деякі розпорядження столиці, ігноруються національно-патріотичні свята, заходи... натомість культивується культура Квебеку, Франції, наприклад, культурний обмін, назви вулиць, площ, пам’ятники тощо – все спрямоване на поглиблення будь-яких зв’язків...

Чи хотів би товаріщ АЛЕКСАНДР МОРОЗ, ЛИТВИН, НАВІТЬ ОДІОЗНИЙ КУЧМА СО КРАВЧУКОМ, МЕДВЕДЧУКОМ з трьох разів угадати, де попахує подібним на Україні?

Бо прості українці вже давно здогадалися, що мова йде про Крим, Севастополь (ТАМ ВЖЕ ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ, ЗАКОННО ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕФЕРЕНДУМУ ПРО ДЕРЖАВНІСТЬ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ФЕДЕРАТИВНИЙ УСТРІЙ УКРАЇНИ).

Подібне спостерігається у Донецьку та Луганську. Навіть Одеса зреклася своєї багато тисячолітньої історії на догоду московській імператриці-розпусниці Катерині ІІ-й, яка буцім-то цю Одесу заснувала.

А що московіти будуть йти до кінця, то про це свідчать події у Києві навколо визнання УПА 15 жовтня, про це свідчить запекла боротьба за кожен храм чи парафію, які видирається з Московських „найканонічніших і найправославніших” пазурів...

Одночасно, ЧИ УСВІДОМЛЮЄ, ЗРЕШТОЮ, Ю-Щ-Е-Н-К-О, Тимошенко, Єхануров, Безсмертний, Порошенко (який давно лобіює інтереси РПЦ та російського капіталу на Україні), що якщо БЛЯ, Вітренчиха, комуністи, „Союз” Костусєва, всякі Мирімські, пригріті кримським сонечком і пісочком, РПЦ, під прикриттям „канонічної Української? Православної церкви”... потраплять до Парламенту, то Україна матиме мінімум П Я Т Ь років кровоточиву сепаратну рану у найвищому національному законодавчому органі?

А ще, це буде означати, що мінімум ТРИ проценти українців вважають, що ідеї федералізації і русифікації на Україні потрібно втілювати в життя.

Тому рішення очевидне: потрібне обєднання всіх українських патріотичних сил для відстоювання цілісності нашої Неньки України, як тактично, так і стратегічно.

І почати потрібно з наведення ладу в країні, в тому числі й з притягнення до законності оцих саме федерастів, які фальсифікацією виборів, розкраданням держави, ледь не спричинили до громадянської війни.

Щасти нам у довірі до самих себе та до України.

Олег Містків (Чернівці)

24-10-2005 18:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1130168611.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua