першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Закарпатська “Батьківщина” готується до виборів

25-10-2005 13:19 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1130235557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У суботу 22 жовтня в Ужгороді відбулася VIII звітно-виборна конференція Закарпатської обласної організації партії ВО “Батьківщина”. У форумі взяли участь 80 делегатів, які представляли понад 8 тисяч крайових партійців, згуртованих у 5 міських та 13 районних організаціях. На конференції також були присутні народні депутати України, члени фракції БЮТ Михайло Гладій та Олександр Кеменяш, а також представники обласного осередку УРП “Собор”.

Конференція заслухала звіт голови Закарпатської обласної організації ВО “Батьківщина” Михайла Мартина про виконану роботу та переобрала його на посаді керівника організації. Також делегати обрали членів бюро організації та делегатів на VII з’їзд партії ВО “Батьківщина”, який відбудеться у Києві 26 листопада.

Поінформувавши про роботу бюро обласної організації партії та участь у президентських виборах 2004 року, М.Мартин зазначив, що жодне гасло Майдану не було втілено в життя, відтак після відставки лідера партії Юлії Тимошенко з посади прем’єр-міністра, організація фактично знову опинилася в опозиції. Основне завдання “Батьківщини” на найближчу перспективу — формування блоку партій та участь у виборах депутатів усіх рівнів у березні наступного року з тим, щоб реалізувати сподівання людей, які підтримали революційні перетворення в країні під час помаранчевої революції. Для цього конференція також звернулася з проханням до Юлії Тимошенко з проханням очолити виборчий список блоку.

Заступник голови ОДА, заступник голови ЗОО ВО “Батьківщина” Михайло Попович зазначив, що “наша партія на виборах нікого купувати не буде”, тож опиратиметься не тільки на перевірених і досвідчених партійців, а й залучатиме усіх авторитетних і порядних людей, які поділяють ідеологію організації та її лідера Юлії Тимошенко.

На активну роботу під час виборів наступного року налаштовували присутніх і народні депутати України. Михайло Гладій, зокрема, сказав: “Свято закінчилося — слід перейти до роботи”, нагадавши, що “Батьківщина” — це справді патріотична політична сила, яку старий режим боявся найбільше, і такою вона залишається. А Олександр Кеменяш говорячи про нинішню ситуацію у владі додав: “Ми не хочемо, щоб нам розповідали як жити куми, свати і брати”, тому необхідно, як того вимагали люди на майданах, змінити владу і для цього під час виборів здобути в області прихильність не менше 30% закарпатців.

25-10-2005 13:19 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1130235557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua