першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кримські депутати теж хочуть бути недоторканими

31-10-2005 11:15 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1130750115.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Цікавий експеримент провели кримські депутати. На останній сесії Верховної ради Криму депутат Володимир Кличніков запропонував колегам проголосувати за добровільну відмову від недоторканості.
Зараз Верховна Рада України розглядає законопроект щодо статусу кримських депутатів, отож останнім було запропоновано прийняти ухвалу про відмову від правового привілею.

Як і слід було очікувати, кримські депутати не зрозуміли свого колегу. Тільки 32 зі 100 парламентарів проголосували „За”.
Втім, навіть це досить дивно, місцеві оглядачі не здивувалися б, якщо таких відчайдухів налічувалося один або три.

Ініціатор цього провокаційного голосування заявив, що „прийняття та ратифікація Закону про недоторканність депутатів усіх рівнів визвали величезний резонанс”. Марно депутат нагадував колегам про статтю 24 Конституції України, яка гарантує УСІМ громадянам РІВНІ конституційні права та РІВНІСТЬ перед Законом.

Кримські депутати вирішили все-таки робити не по Конституції – їхні виступи посилались на Меморандум Ющенка-Януковича, який нібито звільняє їх від підлеглості Конституції України.
У вихідні народний депутат України від Криму, лідер партії „Союз” Лев Миримський поглузував з цього інциденту у прямому ефірі місцевого телебачення. „А я б взагалі хотів дійти до абсурду та запропонувати кримінальну недоторканність УСІМ. Або хоча б лікарям – а що, вони ж нас усіх лікують”.
Втім, кримські депутати не бачать нічого такого смішного у своїй недоторканності – аби і надалі спиратися на Меморандум, вони навіть повідомили про створення мегафракції „Созіданіє”, яка об’єднає ... усіх прихильників Ющенко та Януковича.

31-10-2005 11:15 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1130750115.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua