першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка - Корупція у Мінагрополітики

02-11-2005 23:43 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1130967835.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КОРУПЦІЯ ВИЩОЇ ШКОЛИ

Вельмишановний Юрію Віталійовичу!
Звертаємося персонально до Вас, а також до інших міністрів від СПУ: Олександра Петровича Барановського та Ніколаєнка Станіслава Миколайовича. Підстава для звернення – довготривала корупція навколо чиновників з міністерств та одіозної персони - Валерія Головка.
03.10.2005р. міністр Аграрної політики звільнив з посади ректора Харківської державної зооветеринарної академії (ХДЗВА) Головка В. О. за його особистим бажанням. В.Головко пояснив свій крок тим, що його, начебто, «переслідують» і йому «погрожують». Через тиждень було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади ректора. В. Головко подав заяву аби знову стати ректором. ХДЗВА. Міліція Дергачівського району Харківської області не знайшла підтвердження заявам В.Головка, ні про погрози, ні про переслідування, але знайшла фінансових порушень майже на 2 мільйони гривень, розтрати коштів, факт відсутності індексації заробітної плати починаючи з 2003року, інші порушення. По факту незаконного одержання В.Головком атестата професора та обіймання посади ректора міліція провела розслідування та передала матеріали до прокуратури Дергачівського району Харківської області.
В 2005 році, при перевірці комісія Міністерства освіти України встановила факт, що В. Головко одержав атестат професора з порушеннями Законів України. Прокуратура Харківської області це порушення конкретизувала, надала Профспілці два листа про те, що Головко ніколи не працював в тому навчальному закладі, з якого в 1997 році він отримав атестат професора, що не мав він і педагогічного стажу, коли наказом Мінагрополітики його призначили на посаду ректора. Посаду ректора Головко обійняв завдяки діям нинішнього зам. міністра Мінагрополітики С. І. Мельника та начальника главка кадрової політики Мінагрополітики М. Ф. Бойка, їх дії носять ознаки корупції.
01.11.2005р. корумповані особи знову допустили В. Головка до участі в конкурсі на посаду ректора ХДЗВА, не зважаючи на те що і на цей час В. Головко не має не тільки законно одержаного атестата професора, але і необхідного для посади ректора 10-літнього стажу науково-педагогічної роботи у відповідності до ст. 39 Закону України «Про вищу освіту». Корумповані особи закривають очі на той факт, що науково-педагогічний стаж обчислюється у відповідності до ст. 1 Закону України «Про науково-технічну діяльність», а саме: «науково-педагогічна діяльність це педагогічна діяльність в вищих навчальних закладах та закладах післядипломної освіти III-IV рівня акредитації, пов`язана з науковою і (або) науково-технічною діяльністю», а «науково-педагогічний працівник - це вчений, який по основному місцю роботи займається професійно педагогічною і науковою або науково-технічною діяльністю в вищих учбових закладах і закладах післядипломної освіти III-IV рівня акредитації». Тобто, у данному випадку, стаж роботи В. Головка в інституті шовківництва не є "науково педагогічним стажем", 10 років якого вимагає ст. 39 Закону "Про вищу освіту".
До 2001 року В. Головко не перебував «по основному місцю роботи» в жодному учбовому закладі освіти.
Коли корупціонери з комісії Мінагрополітики по допуску на посаду ректора ХДЗВА відкрили трудову книжку В. Головка, то побачили, що в 1997 році він працював в Інституті шовківництва, в жодному навчальному закладі до цього і після цього не працював. Відкрили «атестат професора» В. Головка і побачили, що він виданий Міністерством освіти також у 1997 році на підставі роботи Головка в Харківському зооветінституті. На той час, кажуть люди, такий атестат професора коштував 300 доларів США.
Наразі В. Головко допущений до конкурсу на посаду ректора ХДЗВА без наявності 10 років педстажу, можливо С. Мельник та М. Бойко вважають, що 2005 – 2001 дорівнює десяти? Ми вважаємо, як не крути, але це тільки чотири. В. Головко і посаду зав кафедри зараз займає незаконно, бо для цього треба мати 5 років педстажу за фахом, їх В. Головко не має, про що нас повідомила прокуратура Харківської області.
Вельмишановний пане Міністре МВС України! Ми свідомі ст. 383 Карного кодексу «завідомо неправдиве повідомлення про злочин». Чи свідомі ст. 366 Карного кодексу - «посадовий підлог» С. І. Мельник, М. Ф. Бойко з Мінагрополітики, та В. Головко з ХДЗВА? Адже саме В. Головко не міг не знати, що він, як встановила в свій час прокуратура, ніколи не працював на тій кафедрі, з якої одержав атестат професора, також В. Головко не міг не знати про те, що він йдучи на посаду ректора не мав жодного дня педагогічного стажу. Прокуратура визначила: «разом з тим В. Головко був призначений наказом Мінагрополітики на посаду ректора».С. Мельник та М. Бойко не могли не знати, що призначення на посаду ректора відбувається за законами України, а не всупереч їм.
Просимо провести розслідування щодо дій С. І. Мельника, М. Ф. Бойка та В. О. Головка. Отже, 383 або 366?

З повагою,

Члени профспілкового комітету Профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ХДЗВА: Галашко А. І, Городіщенін Є. В., Гришко Д. С., Заволока А. А., Маслійчук В. Л., Люлін П. В., Рубан Б. В., Шакула О. О.

02-11-2005 23:43 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1130967835.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua