першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Заступнику Голови Соціалістичної парнії України Й. В. Вінському.

05-11-2005 16:41 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1131201715.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заступнику Голови Соціалістичної партії України Й.В. Вінському.

Вельмишановний Йосипе Вікентійовичу !

Враховуючи Ваше перебування в м. Харкові просимо Вас терміново звернутися до представників від СПУ в Уряді України : Міністра Мінагрополітики О.П.Барановського, Міністра освіти і науки С.М. Ніколаєнка, Міністра МВС Ю.В.Луценка.
Саме ці люди, в межах наданих їм повноважень, мають можливість зупинити черговий акт корупції пов`язаний з допуском незаконно створеною комісією Мінагрополітики до конкурсу на посаду ректора Харківської державної зооветеринарної академії (ХДЗВА) бувшого одіозного ректора ХДЗВА В.О.Головка.
1). 03.10 2005 р. в конкурсну комісію Мінагрополітики були висунуті 2 викладача від ХДЗВА за яких голосували представники, начебто, «конференції» колективу .Ця «конференція» була скликана на свій розсуд бувшим ректором В.Головком , без погодження з Профспілковими комітетами профспілок, що є грубим порушенням ст..36 Конституції України, Закону «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності».В період «конференції» представники Профспілок неодноразово наголошували про ці порушення, але без результату.
2). Голова конкурсної комісія С.І Мельник, порушуючи закони України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про науково- технічну діяльність» незаконно допустив В.О.Головка до конкурсу, не беручи до уваги, що В.Головко не має необхідних для участі в конкурсі 10 років педагогічного стажу, а має лише 4 роки, при цьому використовує незаконно одержаний атестат професора.
Комісія Мінагрополітики ігнорувала неодноразові звернення членів колективу ХДЗВА з представленням документів про те, що, як встановили правоохоронні органи, В.Головко користується атестатом професора з кафедри, на якій ніколи не працював .В 2005 році і комісія Міносвіти підтвердила незаконність одержання В.Головком атестата професора.
Профспілкою встановлено, що голова конкурсної комісії –зам. міністра С.І Мельник, член комісії М.Ф.Бойко всіляко сприяють незаконній участі В.Головка в конкурсі. Попередні дії С.І.Мельника та М.Ф.Бойка щодо перебування В.Головка на посаді ректора місяць тому носять ознаки злоякісної корупції, аби уникнути відповідальності за незаконне попереднє перебування на посаді ректора , В.Головко подав заяву Міністру О.П Барановському про звільнення з посади ректора за власним бажанням, через 4 дні подав знову заяву вже про участь в конкурсі на посаду ректора. Профспілка наполягає на розслідуванні законності підстав за якими, ще 4 роки тому В.Головко був призначений ректором. Просимо вважати незаконним склад конкурсної комісії Мінагрополітики, оскільки до неї були включені представники ХДЗВА обрані з порушенням норм Конституції України , Закону «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності», визнати незаконним участь В.Головка в конкурсі на посаду ректора.
Попереднє перебування В.Головка на посаді ректора характеризувалося не тільки низкою дій, що носять ознаки злочинів, але і ознаками терору та тортур по відношенню до людей.

Чи можуть з цим погодитись Міністри від СПУ України?
З повагою,
за дорученням Всеукраїнської профспілки працівників
науки, виробництва та фінансів професор, доктор вет. наук, академік УТА
А.А. Заволока

05-11-2005 16:41 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131201715.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua