першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Свято ВОСР в Донецьку - тихе життя

07-11-2005 14:12 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1131365570.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тепла сонячна погода зібрала кількасот учасників зібрання на честь Жовтня 1917 - переважно пенсіонерів на центральній площі ім.Лєніна в часі між 12.00 і 13.00.
Було помічено два червоних намети із символами колишнього СССР. Пікова чисельність люду: десь 300-400 чол., переважно пенсійного віку із червоними прапорами. До пам*ятника Іллічу покладено кілька кошиків і десятка півтора букетів квітів. Гучної музики, перекриття руху, портретів членів Політбюро помічено не було.
Як завжди від початку року, із тилу вождя пролетаріату підстраховувало "наметове" містечко любителів БлЯ, Путіна і Ко: під двома російськими триколорами, що іх можна спостерігати тут щодня. Їх лозунги також незмінні: "Путин, забери нас с собой", "Украина, давай об*явим войну Росии и сдадимся в плен", т.і.

Щодо чисельності акції у краї, де комуністи мали свій надійний тил, виникли кілька питань:
1. Ідея конає, а тих хто її підтримує - все менше.
2. Робочий день не дав змогу прийти всім бажаючим.
3. Якщо не платять і не женуть, то ніхто і не йде.
4. Всі поїхали на акцію до Києва.

** ВОСР - Великая Октябрьская Социалистическая Революция.

07-11-2005 14:12 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131365570.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua