першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Врятуймо державне підприємство

08-11-2005 12:05 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1131444329.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

1 листопада 2005р. м.Київ

З А Я В А

Я, Красуленко Сергій Васильович, Голова Правління громадської організації “ Асоціація „Українські Спецслужби за Національну Безпеку”, звертаюся до керівництва Держави СБУ, МВС, Генеральної прокуратури із офіційною заявою про припинення антидержавної, злочинної, корупційної діяльності посадових осіб Міністерства промислової політики України, направленої на знищення Державного підприємства „Науково-технічний центр Артилерійсько-стрілецького озброєння”.
10 вересня 2005 року до нашої Асоціації звернувся трудовий колектив ДП НТЦ АСО, який просив розібратися та припинити антидержавну, злочинну, корупційну схему ліквідації підприємства, що проводять посадові особи Мінпромполітики, а саме – перший заступник Міністра Уруський Олег Семенович, заступник Міністра Баранчук Віктор Миколайович, директор Департаменту оборонно-промислового комплексу Тімощенков В.Г., заступник начальника Управління – начальник відділу Департаменту оборонно-промислового комплексу – Несторенко В.М.
В ході перевірки було встановлено, що вище вказаніпосадові особи Міністерства проводять маніпуляції із державним майном, яке знаходиться на балансі ДП НТЦ АСО як основні фонди, безпідставно передають, продають та готують до продажу державні об’єкти, які входять до списку №1, чим наносять Державі мільйонні збитки.
Почалося усе з того, що в жовтні 2004 року Наказом Мінпромполітики № 537 від 18.10.2004 (підписав Міністр Неустроєв) в.о. директора ДП НТЦ АСО Шамаріну О.Ю. було наказано:
„безоплатно передати з балансу підприємства, а директору „ Науково-дослідного інституту прикладної акустики” Парфенову В.С. прийняти на баланс підприємства, згідно з актом прийняття-передавання, і включити до Статутного фонду корпус „Б”, загальною площею 18 236,2 кв.м залишковою вартістю 3 459 145,24 грн.

Додаток №1.

Наказ виконується миттєво. Акт прийняття-передачі корпусу „Б” підписується 18 жовтня, а 19 жовтня затверджується Першим заступником Міністра Мангул А.І.
А вже 3 листопада 2004 року НДІ „Прикладної акустики”, згідно Договору № 1154 здає корпус „Б” в оренду ТОВ „Агентство економічних досліджень”.

А далі починається цікава історія. 15 грудня 2004 року проводиться виїздна нарада з проблемних питань, пов’язаних зі створенням цілостного майнового комплексу (ЦМК) ДП „НТЦ АСО”.

Додаток №2
Виникає питання: Коли корпус „Б” безоплатно передавався від ДП НТЦ АСО – НДІ ПА він що не входив до ЦМК?

На виконання доручення Першого заступника Міністра промислової політики Казакова В.П. 27 грудня 2004 року з виїздом на місце ( ДП „НТЦ АСО”, ВАТ „Більшовик”) вивчається стан виконання протокольного рішення від 15.12.04р.про що свідчить наступний Акт

Додаток №3.

Після чого вже 30 грудня 2004 року з’являється Наказ № 730 „Про скасування Наказу №573 від 18.10.04р. Додаток №4

Можна ставити крапку, але рано.

Як виконується Наказ №730 і як веде себе орендар ТОВ „Агентство екологічних досліджень”.

Нові володарі корпусу „Б” діють найбільш ефективніше, чим нове керівництво Міністерства промислової політики, незважаючи на те, що стара влада вже „не діє”.
14 вересня 2005р. ТОВ „Агентство екологічних досліджень” повідомляє керівника ДП НТЦ АСО, що воно із орендатора стало володарем корпусу „Б”.

Додаток 5.

Спритно!
А де ж реакція Мінпромполітики на те, що його накази не виконуються і за це ніхто не несе відповідальності?
А все тому, що продати відкрито державне майно, тобто корпус „Б” Міністерство не має права, так як ДП НТЦ АСО внесено у список №1 і не підлягає приватизації. А як і хто дав згоду на укладання Договору купівлі-продажу, то це дуже цікава справа для правоохоронців.

Тому Міністерство використовує схему, придуману ще старою владою ,та вирішує ви- користувати її і собі.
Так , 8 вересня.2005р. з’являється Наказ №331 який чомусь підписує т.в.о. Міністра Уруський О.С.
Додаток №6.

Таким чином розграбування державної власності успішно продовжується.
При цьому працівники Мінпромполітики самі вже зробили оцінку цеху №2, про що свідчить лист № 10/7-1-1429 від 02 вересня 2005р. за підписом заступника Міністра Баранчука В.В.

Додаток №7.

Знову збіг обставин, чи це явні ознаки злочинної діяльності?
Обурений діями керівництва Міністерства, трудовий колектив ДП НТЦ АСО 14 вересня.2005р. направляє звернення № 525 до керівництва Держави та правоохоронних органів.

Додаток №8.

21 вересня 2005р. адміністрація та трудовий колектив ДП НТЦ АСО повідомляє Міністра Шандру В.М. та керівників Держави (Президента Ющенко В.А., в.о. прем’єр-міністра Єханурова Ю.І., Держсекретаря Рибачука О.Б.) про відмову від виконання антидержавних наказів Мінпромполітики які спрямованні на розкрадання державного майна.

Додаток №9.

Реакція Міністерства :
Всі листи Міністр направляв на розгляд Уруському О.С., Баранчику В.М., а ті відповідно – Несторенко В.М.
Тобто тім особам, про яких вказано, що вони проводять злочинну, корупційну діяльність.

Додаток №10.
Коли це стало відомо мені ,я , як Голова Правління Асоціації „УСНБ”, 19 вересня 2005р. письмово звернувся до Голови Служби Безпеки України Дрижчаного І.В. із проханням розібратися та припинити антидержавну, злочинну, корупційну діяльність у Міністерстві промислової політики України.
Крім того 23 вересня 2005р. до Солом’янського районного суду м. Києва Комнацький Олександр Леонідович подає заяву.

Додаток №11.

Розвиток подій.
Міністерство присилає комісію на підприємство, яка проводить бесіди з тими, хто підписував листи, пропонує відкликати підписи.
Суд прийняв заяву до розгляду (суддя Литвин Наталія Миколаївна), але ухвалу про зупинення дії Наказу № 331 не виносить, дату розгляду справи не призначає, бо суддя на лікарняному.
Трудовий колектив підприємства обурений такою реакцією Міністерства і 12 жовтня 2005 року створює страйковий комітет та приймає на загальних зборах рішення про початок безстрокової акції пікетування території Центра та корпусу „Б” із 14 жовтня 2005 року.
Додаток №12

13 жовтня 2005 року Страйком обирає Голову та заступників і розробляє першочергові заходи :
- визнати недійсним Протокол спільного засідання керівництва та повноважних представників трудового колективу ДП НТЦ АСО від 14 липня 2005 року
- скасувати звернення щодо відчудження основних засобів ( віх. № 446 від.27.07.2005 р.) до Міністра промислової політики Шандри В.М.
Додаток №12а
14 жовтня 2005 року Страйком приймає наступні рішення :
Додаток №13 та №14.

15 жовтня 2005 року надсилається відповідна Заява про акцію непокори згідно прийнятих рішень Страйкому 14 жовтня 2005 р.
Додаток №15.

17 жовтня 2005 року о 7-30 на підприємстві проводяться Загальні збори трудового колективу ДП НТЦ АСО на яких приймається відповідне рішення –
Додаток №16.

Присутні на Зборах ЗМІ вели зйомку зборів та ситуації, яка відбулася після їх закінчення., коли керівник Комнацький О.Л., терміново відкликавши себе із відпустки, заборонив охороні пускати на підприємство членів Страйкома та представників ЗМІ.
Активісти в той же день були звільнені.

О 17-00 17 жовтня 2005 року трудовий колектив звертається до Голови КМДА Омельченко О.О. із повідомленням про пікетування Мінпромполітики 18 жовтня 2005 року із 10-00.
Повідомлення на підтримку подають Асоціація „УСНБ” та Українське Козацтво.
Додаток № 16а
18 жовтня 2005 року на Колегії Мінпромполітики, де заслуховувались керівники підприємств України по заборгованості заробітної платі , від імені трудового колективу ДП НТЦ АСО виступили член Страйкому Вакуловський М.М. та Голова профкому Задольска Л.П. Протокольне рішення Колегії представити не має можливості, так як станом на 28 жовтня 2005 року , зі слів заступника Міністра Баранчука В.М., воно ще не надруковано Але зі слів присутніх на Колегії відомо, що той же Баранчук В.М. погодився із рішенням Страйкому про звільнення Комнацького О.Л. та запропонував трудовому колективу висунути кандидатуру на посаду генерального директора ДП НТЦ АСО.
Об 17-00 18 жовтня 2005 року на Зборах трудового колективу ДП НТЦ АСО було прийнято відповідне рішення про висунення кандидатури на посаду ген директора ДП НТЦ АСО від трудового колективу.
Додаток №17

Перед початком Колегії 18 жовтня 2005 року Міністр Шандра В.М., після короткої зустрічі зі мною та членами Страйкому Чувільовим Ю.О. ,Вакуловским М.М., запропонував із ним зустрітися 19 жовтня 2005 року о 10-00, про що дав відповідну вказівку секретареві , після того як ми зустрінемося із його першим заступником Уруським О.С., куратором оборонної промисловості.
Така зустріч відбулася 19 жовтня 2005 року об 11-00 на якій Уруський О.С. був ознайомлений із ситуацією на підприємстві та рішеннях Страйкому.На його прохання я надав анкету на себе.
Після цього почалася дивна гра.
Міністр відмовляє в зустрічі, про що повідомляє через начальника управління забезпечення роботи Міністра Дідковську Валентину Володимировну.
21 жовтня 2005 у відрядження терміново від”їджає Уруський О.С., який має прийняти рішення про призначення генерального директора ДП НТЦ АСО.
Дідівська В.В. повідомляє що наказ про звільнення Комнацького О.Л. та про призначення нового директора доручено Міністром заступнику Баранчуку В.М.
Баранчук В.М. при особистій зустрічі заявляє що перший раз мене бачить та чує про якісь накази, але запевняє що виконає любу вказівку Міністра і той можливо 22 жовтня 2005 року (тобто у суботу) накази підпише.
Потім Баранчук В.М. 24 жовтня 2005 року повідомляє що Комнацький О.Л. пішов на лікарняний і неможливо його звільнити, а наказ про моє призначення може бути ним
погоджений при умові що на підприємстві ніколи не буде Комнацького та Чувільова.
25 жовтня 2005 року Міністр у відряджені і не може підписати наказ про звільнення Комнацького та моє призначення ,але його може підписати Уруський., якщо я його особисто попрохаю.
Уруський від зустрічей ухиляється та знову направляє мене до Баранчука.
26 жовтня 2005 року Баранчук знайомить мене з наказом про призначення Генеральним директором ДП НТЦ АСО та звільненні Комнацького,але цей наказ не завізував Уруський.
Потім 27 жовтня 2005 року зранку наказ загубився в лабіринтах Міністерства, потім
Його знаходять та кладуть на підпис Міністру.
28 жовтня з”являється наказ № 161-Д ( ДОДОТОК № 18 ),а 31 жовтня 2005 року Палехіна представляють трудовому колективу.
29 жовтня 2005 року у телефонній розмові Баранчук повідомив що не знає чому Міністр призначив Палєхіна, але зауважує що його призначення погоджувалось із керівництвом СБУ, а в наказі вказано подання Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації.
Таким чином, деяким керівникам Мінпромполітики дуже зручно було призначити Палєхіна та відстороними мене від підприємства. Мабуть той буде „ручним” директором та керувати згідно їх вказівок, тому що немає відміни наказу №331 і на втіленні його постійно настоював при зустрічах Уруський
Моя позиція відома всім – я ніколи не погоджусь із рішенням про реорганізацію ДП НТЦ АСО, буду наполягати на відміні наказу №331,буду вимагати розслідування незаконної приватизації корпусу „Б” ,не дам згоду на передачу земельної ділянки на користь ТОВ „Агентства екологічних досліджень” під корпусом „Б” та самовільно захопленої території ДП НТЦ АСО., та зможу зупинити руйнування не тільки вказаного підприємства а також інших підприємств,
підпорядкованих Міністерству промислової політики України.
Незважаючи на погрози в свою адресу та членам моєї родини, про що я подав офіційну заяву до Солом’янського РУ ГУ МВС у м. Києві 24 жовтня 2004 року, я маю намір особисто надалі не припиняти боротьбу із корупцією серед вищих посадових осіб у нашій Державі, що є складовою частиною діяльності Громадської організації „Асоціація „Українські Спецслужби за Національну Безпеку”.
Своє завдання Асоціація УСНБ бачить в тому щоб сприяти прогресивним реформам в усіх галузях, що є складовими частинами національної безпеки України, брати активну участь в розбудові демократичної, правової, соціально орієнтованої держави,
Члени нашої Асоціації не для того приймали активну участь в помаранчевій революції і працювали на майданах щоб до влади прийшли керівники які руйнують народну власність, знищують придбання українського народу. Ми дбаємо не тільки про своє маймутьнє але й про майбутнє своїх дітей та онуків. Ми ніколи не дозволимо руйнування обороноздатності нашої Держави, тому що держава яка не хоче годувати свою армію буде годувати чужу.


Заява затверджена на засіданні Правління Асоціації УСНБ 31 жовтня 2005 року

08-11-2005 12:05 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131444329.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua