першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Круглий стіл "Студентські ЗМІ: стан та перспективи"

09-11-2005 00:02 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1131487350.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Круглий стіл "Студентські ЗМІ: стан та перспективи"

Спілка ініціативної молоді (СІМ) до Дня студента проводить круглий стіл “Студентські ЗМІ: стан та перспективи”. До участі у круглому столі запрошуються студенти, які видають чи працюють у студентських ЗМІ.

Місце проведення: вул. Металістів, 5. Приміщення клубу Варта.
Дивись як пройти – http://studinfo.ho.com.ua/vatra.jpg
Дата та час проведення: 15 листопада 2005 року, 16:00.

У учасників круглого столу буде можливість познайомитися зі своїми колегами з ВНЗ м. Києва, обмінятися досвідом та ідеями, визначити спільні проблеми, які постають перед редакціями студентських ЗМІ. Основною ж метою круглого столу є визначення умов та перспектив розвитку студентських ЗМІ.

За результатами круглого столу будуть визначені представники студентських ЗМІ, які візьмуть участь у зустрічі з міністром освіти, ректорами ВНЗ та студентськими лідерами, яка відбудеться 16 листопада 2005 року.

Умови участі: учасниками круглого столу можуть стати представники будь-яких друкованих та електронних студентських видань. Участь у круглому столі є абсолютна безкоштовною, але виключно на підставі попереднього подання анкети http://studinfo.ho.com.ua/anketa_v.doc. Заповнену анкету необхідно направити до 14 листопада 2005 року за адресою: info@7ua.org.

09-11-2005 00:02 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131487350.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua