першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Попередження правопорушення з боку міністра агрополітики

14-11-2005 11:02 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1131958954.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як ми повідомляли Вам раніше, конкурсна комісія на чолі з М. Бойком допустила до участі в конкурсі на посаду ректора Харківської державної зооветеринарної академії В. Головка.
11.11.05р. В. Головко набрав більше двох третин голосів делегатів конференції трудового колективу.
Про те, хто і як чотири рази переписував списки делегатів конференції і рахував голоси ми розповімо пізніше, справа зараз у іншому.
Конкурсна комісія спрацювала таким чином, щоб НЕ ЗАЛИШИТИ ВИБОРУ міністру Аграрної політики пану А. П. Баранівському, оскільки згідно до ст. 39 Закону України «Про вищу освіту», якщо один з претендентів набрав більше двох третин голосів, то міністр буде вимушений підписати наказ про призначення В. Головка ректором. Але підписавши наказ, він порушить Закон і ось чому.
У відповідності до ст. 1 Закону України «Про науково-технічну діяльність» «науково-педагогічна діяльність - це ПЕДАГОГІЧНА діяльність в вищих навчальних закладах та закладах післядипломної освіти III-IV рівня акредитації, пов`язана з науковою і (або) науково-технічною діяльністю», а «науково-педагогічний працівник - це вчений, який ПО ОСНОВНОМУ МІСЦЮ РОБОТИ займається професійно педагогічною і науковою або науково-технічною діяльністю в вищих учбових закладах і закладах післядипломної освіти III-IV рівня акредитації».
Навіть якщо вважати, що прокуратура Харківської області була не права, встановивши, що В. Головко на кафедрі зоології та дарвінізму ХЗВІ не працював і приплюсувати йому стаж роботи ректором ХДЗВА у нього бракувало десяти років педстажу, необхідних згідно до ст. 39 Закону України «Про вищу освіту» для того, щоб бути призначеним на посаду ректора.
Тому комісія Мініагрополітики видала НАУКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ В. Головка в Інституті шовківництва за науково-педагогічну. «Наукова діяльність - інтелектуальна творча діяльність, спрямована на одержання і використання нових знань. Основними її формами є фундаментальні та прикладні наукові дослідження» (ст. 1 Закону про науково-технічну діяльність).
Таким чином, підписавши наказ, міністр аграрної політики А. П. Барановський ПОРУШИТЬ ЗАКОН, оскільки призначить ректором ХДЗВА людину, яка не має десяти років НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО стажу, як того вимагає ст. 39 Закону України «Про вищу освіту». У цьому пан міністр може пересвідчитись подивившись трудову книжку В. Головка.
Просимо Вас терміново звернутися до міністра агарної політики А. П. Баранівського і попередити, може і несвідоме, але все ж таки порушення Закону.

Голова профспілкового комітету Анідрій Заволока тел. 8(050)4019811

14-11-2005 11:02 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131958954.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua