першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка, ТЕРМІНОВО. Корупція в мінагрополітики

14-11-2005 11:06 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1131959185.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вельмишановний Юрію Віталійовичу!

Незважаючи на неодноразові звернення Профспілки до Міністра Мінагрополітики України та в конкурсну комісію Мінагрополітики по обранню ректора в Харківській зооветеринарній академії (ХДЗВА), 11.11.2005 р. за рішенням Мінагрополітики відбулися незаконні вибори ректора незаконно зорганізованою конференцією трудового колективу. Склад конференції по висуненню представників ХДЗВА в конкурсну комісію та голосування за кандидата на посаду ректора відбувалися при демонстративному усуненню від участі представників Профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ХДЗВА.( були порушені ст.36 Конституції України, Закон України «Про профспілки , їх права та гарантії діяльності», Кодекс Законів про працю, ст.170 Карого кодексу). До конкурсу на посаду ректора комісія Мінагрополітики допустила двох кандидатів без наявності обов`язкового 10 річного науково-педагогічного стажу. Були порушені ст.ст.37,39 Закону України «Про вищу освіту», ст. 1. Закону України «Про науково-технічну діяльність» .Кандидат, який набрав при голосуванні більшість голосів (В.О.Головко) на час виборів 11.11 2005 р. мав лише 4 роки науково-педагогічного стажу, комісія Мінагрополітики по затвердженню кандидатур на посаду ректора своєчасно була повідомлена і про відсутність у В.Головка законного атестату професора. Харківська обласна прокуратура ще в 2002 році повідомила профспілку про відсутність у В.Головка будь-якого науково-педагогічного стажу, зауваживши: «Разом з тим В.Головко був призначений на посаду ректора наказом Мінагрополітики» (!).
Міліція Дергачівського району Харківської області визнала за необхідне передати 27.10.2005 р. матеріали розслідувань в районну прокуратуру щодо незаконного призначення В.Головка на посаду ректора, та одержання їм атестату професора. Коли Профспілка почала з приводу незаконного перебування В. Головка на посаді ректора звертатися в засоби масової інформації, повідомляючи , що дії чиновників Мінагрополітики носять ознаки корупції, В. Головко написав заяву Міністру О. П. Барановському з проханням звільнити його з посади за власним бажанням. Міністр погодився, знову об’явили конкурс на посаду ректора. В.Головко через декілька днів подав заяву на конкурс, при цьому в ХДЗВА посилилось переслідування членів незалежної Профспілки, яка сприяла виявленню в вузі низки фактів корупції під орудою В. Головка. Члени профспілкового комітету перед початком виборів звернулися до представника Мінагрополітики В.Шиманського, пояснюючи незаконність допущення В.Головка до списку претендентів на посаду ректора та незаконність складу виборців, що будуть голосувати. В. Шиманський відмовився реагувати на будь - які заяви з боку членів Профспілкового комітету, з часом повідомили, що більшість голосів при виборах набрав В. Головко.
При цьому, В. Головко також був допущений до голосування і проголосував, іншим претендентам на посаду ректора такої можливості не надали.. Прийняли участь в голосуванні також 15 студенів, яких незаконно залучили, як членів трудового колективу ХДЗВА .Цим була грубо порушена ст.252 (1) Кодексу законів про працю України, тобто в голосуванні за кандидата на посаду ректора приймали участь не члени трудового колективу. Чиновники з Мінагрополітики свідомо при наявності наміру та зловживання службовим становищем стараються незаконно поновити В. Головка на посаді ректора, звільнення – поновлення В. Головка на посаду ректора сприймається як фарс з кримінальними ознаками.

У відповідності до ст.ст. 1,2,3,5 Закону України «Про міліцію», Конвенції Організації Об’єднаних націй проти корупції (31.10.2003р.) Профспілковий комітет просить Вашого втручання в запобіганні видання наказу Мінагрополітики по незаконному призначенню В.Головка на посаду ректора.

З повагою.
Професор, доктор вет. наук, академік УТА
Алім Заволока.
61058, м.Харків- 58. а/с 8867. тел. 8050 138 25 74.

14-11-2005 11:06 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1131959185.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua