першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ТЕРМIНОВО!!! УСІМ СТУДЕНТАМ!!!!!!!!!

15-11-2005 20:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1132081137.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

17 листопада 2005 року в День Студента
всеукраїнська студентська акція
“На тортик до влади”
Збір усіх студентів України о 11 годині біля метро Арсенальна.

Наші вимоги до Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради:
1. Підвищити стипендії до рівня прожиткового мінімуму, який на поточний момент складає 420 - 460 грн. Щоб студенти мали можливість безтурботно навчатись, розвиватись духовно і інтелектуально. І не відволікатися на підробіток за копійчану платню у, наприклад, мережах ресторанів швидкого харчування чи роздаючи агітматеріали якоїсь політичної партії, причому студенти часто роблять це з огидою, бо самі б ніколи не голосували за цю партію, але ж їсти хочеться.
Сьогоднішньої стипендії (130 грн.) не вистачає навіть на проживання в гуртожитку (60..120 грн.) і проїзд (20..100 грн.), не кажучи вже про їжу, одяг, зошити й підручники та про нестачу цих самих гуртожитків.

Це можна зробити зменшенням витрат на охорону посадовців (у самого лише Ющенка приблизно 3000 охоронців – у Кучми було вдвічі менше). Також за рахунок зменшення закордонних поїздок президента, за рахунок збільшення зборів з грального бізнесу і з продажу спиртних напоїв та цигарок. За рахунок переходу усього державного апарату з Лексусів, БМВ і Мерседесів на вітчизняні автомобілі. За рахунок зменшення пенсій депутатам і міністрам (10-20 тис. грн.!!! – на ці кошти можна утримувати приблизно 50 простих пенсіонерів або 100 студентів ) і .т.д.

2. Дати можливість голосувати студентам починаючи з 16 років. Саме такий зараз вік першо- і другокурсників. Студенти – майбутнє нашої держави! А вона піклується тільки про тих, хто має право голосу. 16-тирічні хлопці і дівчата одні з перших вийшли на майдан заради захисту правди, вони були в авангарді помаранчевої революції, саме вони лягали заради цієї держави під автобуси з бандитами, дивились в очі “відморозкам” з російського спецназу. Але вони не мають ані права голосу, ані права вибору своїх лідерів! 16-тилітні і 17-тилітні підлітки відіграли важливу роль в очищенні влади в Україні, проте їх переконання й досі не цікавлять вибрану ними ж владу. Якщо вони довели свою здатність адекватно оцінювати ситуацію в країні й людей, що мають країною керувати, чого б не надати їм право вибирати майбутнє держави?!

3. Відновити справедливість й визнати військовими ветеранами УСІХ, хто ризикував своїм життям за нашу Україну, в тому числі оунівців, упівців, бійців “Галичини”. Ми уже не можемо покарати політиків й керівників, які, можливо, ввели їх в оману. Прості солдати не думали тоді про політику, а захищали свої села й міста від людей, які кривдили їхніх ближніх. Ми ж не судимо усіх німців за фашизм. Давайте не будемо судити простих вояків, а просто вшануємо їх подвиг. Тим більше, що їх залишилось лише кілька сотень.

4. Дбаючи про майбутні покоління, спрямувати кошти від приватизації на розвиток енергетичної галузі. Зокрема на побудову повного замкнутого циклу переробки ядерного палива. Збільшення числа атомних електростанцій. Розвиток альтернативних джерел енергії, і особливо органічного палива, виробництво якого гігантськими темпами розвивається зараз у Європі, виробництво вітро- і гідроелектростанцій. Це позбавить Україну залежності від іноземних енергоносіїв, дасть можливість зменшити собівартість електроенергії і значно покращить екологічну ситуацію в Україні.

15-11-2005 20:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1132081137.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua