першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Заклик проти кримських комуністів-шовіністів

22-11-2005 11:53 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1132653190.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лідер Кримської організації УНП Андрій Щекун закликав всі національно-патріотичні сили Криму не бути байдужими до проявів шовінізму і фальсифікації історії.

А.Щекун вважає, що камінь, який поставили комуністи перед кінотеатром “Сімферополь”, краще поставити перед дверима будинку Грача і створити там музей “регресуючої комуністичної ідеології”.

“ Громадськість Криму збентежена безчинством влади. Остання, дозволяє кримським шовіністам розпалювати ворожнечу в міжнаціональних стосунках та знущатися над історією українського народу, над Героями України.
За ці вчинки влада повинна відповідати перед своїм народом. Антидержавні особи типу Грача і його поплічників повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності – прокоментував голова КО УНП А.Щекун.
Також, він наголосив на тому, що якщо владі не під силу контролювати такі процеси та зробити відповідні висновки, то знайдуться сили, які будуть змушені виправляти помилки мерії міста.

22-11-2005 11:53 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1132653190.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua