першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Донецький Немайдан 200 ПіонеРів й СДПУ(о!)

22-11-2005 13:33 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1132659212.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кілька сотень представників молоді ПР та СДПУ(о) справили в Денецьку "поминки по Майдану". Подія анонсована була на час 12.00-13.00. Все скінчилося швидше, о 12.40 акція скінчилась.

Нагадаю, що днями, точніше ночами, Донецьк обріс біло-блакитним павутинням стрічок молодих ПіонеРів. Див. тут:
http://www.obkom.net.ua/news/2005-11-21/1810.shtml

Під кам*яним вождем пролетаріту, що на центральній площі Лєніна, було виставлено банер "Год Майдана - год обмана". Перед молоддю виступали старші товариші. Серед десятків прапорів жодного державного не бачив. Але ще зранку, як ы щодня, Ілліча прикривав із тилу російський державний стяг.
Максимальна кількість поминальників - до 300 чол. Міліції було вдосталь, також пожежники, швидка. Було також чоловік 6 помаранчових: двірники в помаранчових жилетах прибирали сніг і сміття.

Під час поминок роздавали вільну пресу - кольорову газету ПР і друкований аркуш від СДПУ(о) із цитатами Медведчука, Шуфрича, Кравчука. В газете "Регион Донбасс" нам цікаво відкрили, що справжнім був Донецький Майдан: "Донецкий Майдан был, возможно, не столь многочисленным, ведь он появился в результате спонтанной народной инициативы и уж точно не финансировался соросами и березовскими."

Про ініціативу пам*ятаємо, особливо "спонтанну". А також про хітовий виступ леді Я.

Отакое от.

22-11-2005 13:33 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1132659212.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua