першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Полтавка запитала пана Барозо щодо місця України в Європі

25-11-2005 00:23 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1132871002.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

22 листопада Голова Єврокомісїї Хосе Мануель Барозо був присутнім на церемонії відкриття Європейського Інформаційного та Культурного Центру Мерлін (Будапешт, Угорщина). Українська студентка зуміла пробитися до голови Єврокомісії й запитати, як вважає пан Барозо, чи народ, який здійснив мирну помаранчеву революцію на захист свободи, гідний бути в сім’ї європейських народів. У відповідь пан Барозо продемонстрував свою помаранчеву краватку на знак підтримки й відповів, що, безперечно, український народ має бути тільки в ЄС! Також він незабаром приїде в Україну на Самміт. Цю відповідь присутні представники європейських міністерств одразу ж назвали повним проривом і другою помаранчевою революцією. Ім'я студентки -- Юлія Климко-Оверченко з Полтави, вона, як учасниця студентського супротиву в Полтаві, прийшла на зустріч із паном Барозо в помаранчевій символіці.

25-11-2005 00:23 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1132871002.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua