першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ХТО ЗУПИНИТЬ ХОДАКОВСЬКОГО?

26-11-2005 13:04 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1133003055.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


ХТО ЗУПИНИТЬ ХОДАКОВСЬКОГО?

«Діяння» політичного афериста на теренах «Нашої України»

З приводу «бурхливої діяльності» чільника Деснянської районної партійної організації НСНУ в м. Києві В.Ходаковського можна писати повчальні наукові трактати з політології, а саме: як практично розвалити партійний осередок, звести нанівець вплив потужної політичної сили (в даному випадку – Народного союзу «Наша Україна») не прикладаючи зусиль політичних опонентів.
Прізвище В.Ходаковського в Деснянському районі столиці, як то кажуть, «на слуху». Але, за словами людей, чи просто обивателів, чи справжніх активістів НСНУ – не добрими справами. Ця особа ще наприкінці 1990-х – початку 2000-х років відзначилася як звичайнісінький аферист, шахрайством виманюючи великі суми грошей (в т.ч. у валюті) нібито на розвиток підприємництва, обіцяючи згодом повернути за великі відсотки. Ні позиченого, ні відсотків так ніхто й не дочекався, бо сам В.Ходаковський тоді … зник чи то в лісах Білорусі, чи то в дібровах Житомирщини. (Політичних адвокатів фігуранта інформуємо: в нашому розпорядженні є відповідні заяви потерпілих від афериста громадян.)
Далі талант «кидали» у нашого героя прорізався на минулорічних президентських виборах. Вчитуючись у заяви людей, які активно працювали на перемогу Президента В.Ющенка, працівників дільничних виборчих комісій пересвідчуєшся, що В.Ходаковський знову «нагрів руки» – банально привласнивши належну їм винагороду за виконану роботу.
Дивно, але факт: всі протизаконні та відверто аморальні оборудки «партійному аферисту» сходили з рук. Ось тут, на наш погляд, криється ключове питання: хто саме «кришує» пана Ходаковського як районного функціонера? Хочеш-не хочеш, здіймеш очі, як то кажуть, до небес, бо за словами того ж Ходаковського, сказаними у відповідь на звинувачення у фальсифікації останньої районної партконференції 27 жовтня, «Можете скаржитися хоч самому Безсмертному, він мені не указ – я тут голова!»
Але це не межа для «наполеончика районного масштабу». Голова осередку НСНУ полюбляє проводити засідання політради … в лазні чи кафе (мабуть тому деякі члени політради брали участь в таких посиденьках максимум один чи два рази, бо звикли до більш пристойних для обговорення політичних питань закладів).
Та найогиднішим є не це, бо лише особистим рівнем культури, точніше, його відсутністю можна пояснити принцип, за яким пан Ходаковський добирає місця для партійних нарад. Є діяння значно більш небезпечні. «Спікер», як себе називає сам районний бонза, нині відверто заявляє, що йому керівництво партії не указ, гроші від партії йому не потрібні, бо їх принесуть скільки завгодно ті, хто хоче потрапити до списків кандидатів у депутати Київради чи районної ради.
На переконання щирих прихильників курсу на очищення країни від корупціонерів та здирників, всілякого роду політичних ділків такі особи як В.Ходаковський – дуже небезпечні саме нині, коли вибори до Верховної Ради та місцевих представницьких органів проходитимуть за партійними списками. Такі людці, продершись правдами і неправдами до влади, за жодних обставин не будуть відстоювати інтереси громадян. Їх політична аморальність приносить непоправної шкоди, бо чесні люди, громадяни активної життєвої позиції відверто зневірюються і переходять до інших політичних партій відверто заявляючи, що на Ходаковського та «іже з ним» вони не працюватимуть в жодному разі.
Наостанок хочемо нагадати панам Мартиненку, Катеринчуку та Безсмертному, що Троя трималася десять років, поки захисники міста не впустили до себе дерев’яного коня, вщерть заповненого грецькими воїнами. Є величезна загроза, що «троянські коні» на кшталт Ходаковського, у кількості до цифр вражаючих, зіграють свою руйнівну роль саме тоді, коли вирішуватиметься доля українського парламенту-2006.
Не претендуємо на роль оракула, але, якщо негайно не позбавитися від політичних аферистів, наступний розвиток подій для НСНУ стане фатальним.

Сергій ДЕСНЯНСЬКИЙ.

26-11-2005 13:04 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1133003055.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua