першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Медведчук ховається за спідницями

28-11-2005 15:20 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1133184055.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Медведчук ховається за спідницями

Наближення парламентських виборів вимагає від політичних аутсайдерів шукати собі партнерів, щоб, бодай, таким чином потрапити до Верховної Ради. Як стало відомо, цими днями СДПУ(о) активно проводить переговори з такими партіями, як Трудова Україна, Партія національних меншин та... Всеукраїнським об’єднанням “Жінки за майбутнє”. Як повідомив голова Закарпатської обласної організації партії “НСНУ” Віктор Балога, такі перемовини свідчать про те, що через недолугу політику свого найвищого керівництва СДПУ(о) повністю втратила прихильність до себе не лише простих виборців, але й колишніх своїх активістів. Щоб якимось чином потрапити до парламенту й отримати так бажану недоторканність, Віктор Медведчук навіть готовий заховатись за спідницями тендітних жінок, що аж ніяк не додає авторитету чорному кардиналу Кучми. Цілком імовірно, що лідер об”єданих есдеків навіть не буде в першій п’ятірці, щоб не дратувати населення України. Утім, мало віриться, що такі викрутаси допоможуть Віктору Медведчуку в чергове обдурити виборців і потрапити до парламенту.
Прес-служба Віктора Балоги

28-11-2005 15:20 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1133184055.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua