першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Єльяшкевич за 2-3 дні повертається в Україну

29-11-2005 10:20 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1133252433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всеукраїнська Федерація профспілок
“Наше право”
01023 м. Київ, вул.Мєчнікова 7а, кв.1. e-mail: npravo @ i.kiev.ua т/f 234-81-26

Прес-реліз
Акції "Ющенко, згадай Єльяшкевича!

22 листопада 2005 року на Майдані Незалежності в Києві Всеукраїнська федерація профспілок "Наше право" розпочала акцію протесту під гаслом "Ющенко, згадай Єльяшкевича!". 23-25 листопада акція продовжилась пікетуванням Секретаріату Президента України.
Пікетувальники вимагають:
1. Негайно виконати рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи щодо Олександра Єльяшкевича – голови Всеукраїнської федерації профспілок "Наше право".
2. Забезпечити безпечне перебування в Україні Олександра Єльяшкевича.
3. Видати Указ Президента щодо відновлення законних прав Олександра Єльяшкевича та інших політичних біженців.
4. Публічно висловити своє ставлення щодо фізичного переслідування тодішнім Президентом України Леонідом Кучмою та тодішнім головою СБ України Леонідом Деркачем народного депутата України Олександра Єльяшкевича.
28 листопада пікет було перенесено під стіни палацу мистецтв "Український дім", де проходили перші президентські слухання. Прямуючи на цей захід Президент України Віктор Андрійович Ющенко зупинився і підійшов до пікетувальників. Уважно ознайомившись з їх вимогами Президент заявив, що готовий забезпечити охорону Олександра Єльяшкевича при поверненні останнього в Україну, а також особисто зустрітися з ним для вирішення іншої частини питань.
Будучи проінформованим про такі наміри Президента України, Єльяшкевич в свою чергу заявив, що готовий за 2-3 дні прибути в Україну.
В зв"язку з вищевикладеним акцію "Ющенко, згадай Єльяшкевича!" призупинено.Голова виконкому
ВФП "Наше право" Комуняр С.В

29-11-2005 10:20 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1133252433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua