першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Ворохаєвські" дні у Одесі

08-12-2005 16:50 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134053431.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Те, що протягом багатьох років боротьби за демократичне суспільство в Україні Е.Й.Гурвіц ішов пліч-о-пліч з нинішнім Президентом України Ющенком В.А., ні для кого не секрет. Те, що на долю цих політиків випали серйозні випробування, викликає симпатію і повагу усіх українців. І всі вони щиро раділи, коли Президентом України став В.А.Ющенко, а мером Одеси - Гурвіц Е.Й.

І ось відтоді в Україні і в Одесі починається щось таємниче і незрозуміле. Не встигаєш із здивуванням і глибоким розчаруванням слідкувати за кадровою політикою у державі, усіх її регіонах і містах.

І Одесу не оминуло це лихо.
Ось і у нас на посаду начальника міського управління освіти /правда, виконуючою обов"язки поки що/ призначена пані Савельєва Н.В., яка усі свої сили, весь свій хист, розум і уміння поклала під час президентських перегонів в Україні на алтар перемоги Януковича В.Ф.

Пані Савельєва Н.В. - директор школи-інтернату №2, і у цій же школі знаходилась усі три тури виборів виборча дільниця №67 територіального виборчого округу №137.

Ціле літо і осінь 2004р., використовуючи своє службове становище, проводила п.Савельєва роботу по викоріненню навіть духу інакомислення серед працівників школи. Скільки зборів учителів треба було провести, яку гігантську роботу потрібно було провернути серед учнів і їх батьків!

А підтримати В.Ф. Януковича на усіх міських мітингах?! І щоб присутніми були усі вчителі без жодного винятку! Під підписку!
Вірою і правдою служила вона своєму ідолу.

Але Фортуна відвернулася від неї, як і від її кумира -
Януковича. Та не така пані директорка, щоб здатися без бою і сидіти склавши руки. А у березні 2005р. виявилося, що мером Одеси знову став Гурвіц Е.Й. Першим його заступником став пан Ворохаєв А.І. Це був той самий Ворохаєв А.І., з яким колись давно працювала п.Савельєва на освітянській ниві.
І чи то вони дружили сім"ями чи ще якось, чи вони просто куми, - того ніхто достеменно не знає.

То чи ж можна не скористатися такою нагодою?
А тут ще й якраз захворів /чи довели до хвороби?/
начальник міського управління освіти, так що місце
нібито вільне - заходь і керуй.
А що, хіба це складно, коли твій друг чи кум - віце-мер?

І ось пані Савельєва уже у службовому кабінеті начальника міського управління освіти, хоча, як на мене, мала б давно відпочивати в іншому приміщенні на основі <b><i>ст. 157 /п.1, 2, 3/ КК України</b></i>. А називається ця стаття "Перешкоджання здійсненню виборчого права", і кожен її пункт <b>гарантує порушникові позбавлення волі від 2 до 4 років</b>.
То чи знає про це п.Савельєва?

Ви запитаєте, чи читав, чи знає цю статтю пан Ворохаєв? Може, він навіть і не знає, з ким і проти кого була п. Савельєва, з ким і проти кого був теперішній мер Одеси Гурвіц Е.Й.?

То тепер давайте запитаємо у мера Одеси:
<b><i>Едуарде Йосиповичу, як же це? З ким Ви?</i></b>

08-12-2005 16:50 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1134053431.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua