першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Холодне життя провінції

10-12-2005 12:09 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134209370.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗИІ повідомляють про прининення опалення житла та відсутність гарячої води у Дніпропетровську, але аналогічні події відбуваються і у містах області.

Так вже четвертий день не опалюються житлові будинки у м.Нфкополі, де про гарячу воду мешканці давно забули бо її немає вже багато років. Иісцеве "Нікопольтеплоенерго" намагається в цей час "вибити" кошти у населення, яке не поспішає сплачувати рахунки за листопад, заснований на новому, підвищенному тарифі (2,35 грн. ха кв.м)при тому, що депутати місьуої ради на недавній сесії прпоголосували відстрочити його введення в дію.

При цьому , міцевий найбільший у світі Нікопольський феросполавний щавод шоденно спалює у факелах тисячі кубометрів ферогазу, який сьогодняшні власники хаводу, всупереч закликам громадськості, не поспішають утилізувати для опалення міста.

Надіслав dozor1-nikopol

10-12-2005 12:09 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1134209370.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua