першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

День Свободи!

13-12-2005 14:13 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134476037.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Характерна ознака УБК, це її громадський характер. Хоч політичні партії брали участь, але вони не визначали погоди. На відміну від Помаранчевої революції. Акція була неполітичною, люди вийшли тому, що їх до цього спонукало сумління, їхні помисли були чистими. Це був чистої води громадський спротив, виступ громадянського суспільства, на відміну від деяких інших, не підготовлений навмисне пропагандистськи, не організований політичними структурами та профінансований олігархами.

Було дивно і водночас приємно бачити, як представники різних політичних структур ідеологічно протилежних, дружньо спілкуються між собою. Саме тоді я зрозумів, що партії та ідеології розділяють людей, травлять їх один на одного. Спостерігаючи за спільністю скажімо націоналіста та комуніста я розумів, щоб вони лупили один одного вигідно їх керівникам, вони ж прекрасно можуть порозумітися. Це були класні часи. І хоч революція триває, можливо у інших формах, за допомогою інших методів, але інколи така ностальгія проймає за тією зимою. Ще в 2003 громадськими активістами 15 грудня було визначено як „День Свободи”. Тому всіх активістів та учасників, всіх бажаючих маю честь запросити 15 грудня, у четвер о 14 годині на Майдан Незалежності де зберуться люди для яких УБК одна з найкращих сторінок їхнього життя. На День Свободи за велінням душі, а не наказом президента.

13-12-2005 14:13 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1134476037.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua