першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення до нації

13-12-2005 22:48 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134506931.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КОНСТИТУЦІЙНА ДЕМОКРАТІЯ
Звернення до нації

У звязку з небезпечною ситуацією в країні, яка загрожує поваленням Коституційного ладу, підриває основу Державності, Сувереність і Незалежність України, «Конституційні Демократи» проголошують Надзвичайний стан в країні і приймають петицію-звернення до народу.
Ми громадяни Держави України, маючи права і обов‘язки затверджені Коституцією повинні захистити країну від державного перевороту.
З 01.01.2006р. вступають в силу «Зміни до Коституції України», які передбачають перерозподіл владних повноважень і перехід від моделі Президентсько-Парламенської Республіки до Хаосу!
Взаємну безвідповідальність головних державних установ, політична еліта видає за прогресивну Європейську модель правління. Різномастні ідеологи, займаючись політичними маніпуляціями, дозволяють собі гратися з Конституцією, порушивши незборне право кожного українця на правову Державу.
Помаранчева Революція засвідчила невмирущість Української Ідеї, але разом з тим викрила нищівний правовий нігілізм народу України: недостатній розвиток громадянського суспільства, суспільство, яке можна водити за носа серед трьох статей Конституції:
Ст. 5. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.
Ст.104. Президент України складає таку присягу: «Я зобов‘язуюсь боронити суверенітет і незалежність України, додержуватись Коституції України».
Ст. 156. Законопроект про внесення змін до розділу 13.»Внесення змін до Коституції України», подається до Верховної Ради України Президентом України або не менше як двома третинами від Конституційного складу Верховної Ради України, і за умови його прийняття неменш як двома третинами від Коституційного складу Верховної Ради України, затверджується Всеукраїнським референдумом.
Повторне подання законопроекту про внесення змін до Конституції з одного й того самого питання (перехід з однієї форми Державного правління на іншу) можливе лише до Верховної Ради України наступного скликання.
Ми – «Конституційні Демократи» закликаємо всіх свідомих громадян долучитися до програми організації і домагатися визнання:
а) Екс-Президента Кучми зрадником України згідно ст.104 Конституції України, порушення присяги, повторне подання змін до Конституції одному й тому Парламенту.
б) Визнати вищезазначену угоду між владою і опозицією під час помаранчевого листопада як антиконституційну підриваючу Основу Держави.
в)У разі вступу в дію 01.01.2006р. Конституційної реформи, і непроведення всенародного референдуму згідно статті 156 всіх учасників грудневих перемовин 2004р. важати заколотниками і змусити відповідати по закону.
г) Оскаржити рішення Конституційного Суду в зв‘язку з неправомірністю вступу в дію 31.01.2006р. Конституційної реформи.
У непевні часи становлення Української державності, коли головна особа країни зневажає Основний Закон, зраджуючи своїм обов‘язкам гаранта, Конституційні демократи повернуть належну повагу до Конституції.

Громадська організація «Конституційні Демократи» запрошує Вас на пресконференцію, яка відбудеться 15.12.2005р. о 12:00 на розі вулиць Т.Шевченка і Володимирської, біля пам‘ятника Грушевського М.С.

КОНСТИТУЦІЙНІ ДЕМОКРАТИ

Засновник: Президент УНР М.С.Грушевський

Голова І.В.Філіпенко

Заступник М.М.Діоба


Тел. 8 066 3251564; 80974964504; 5330167
e-mail: K-D2005@ukr.net

Діоба М.М. приймає благодійні внески за рах.№147042, МФО 320445,код 02760583 в "Ощадбанк", благодійні внески 37393004. Кошти будуть використані на проведення акцій і поширення правової інформації серед населення.

13-12-2005 22:48 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1134506931.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua