першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Про ледачих редакторів та добрих дядь з адміністрації

14-12-2005 16:42 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134571332.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

смт Борова, Харківська область.

Місцева районна адміністрація, продовжуючи добрі старі традиції гнилої Кумівської влади, нав’язує населенню, як правило, держслужбовцям, підконтрольну собі пресу («Трудова слава», «Урядовий кур’єр», «Слобідський край»). Пресу, яку місцеве населення не хоче купляти добровільно, бо читати там нічого. Пресу, яка показала себе в світлі подій останнього року звичайнісінькою повією, та ще й дуже непрофесійною.

Відбувається це, на нашу думку, тільки з-за того, що при владі в районі, а також в редакціях зазначених газет, залишилися ті ж самі люди, які просто не можуть працювати не по совєтьски, тому замість того, щоб прикласти зусилля і зробити ці газети цікавими для потенційних покупців, вони цинічно заставляють тратити і так наші дуже невеликі заробітні плати на підписку цієї макулатури.

14-12-2005 16:42 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1134571332.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua