першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вибори

14-12-2005 16:51 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134571872.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дивлюся я на виборчий список НСНУ та й думку гадаю,чому я не корупціонер,чому мало грошей маю?

Ось і почалася передвиборча боротьба.Списки майбутніх кандидатів практично вималювалися.Не обминуло це і пропрезидентську партію НСНУ.Дуже цікаво подавалися кандидати в майбутні депутати від кримської організації НСНУ,яку очолює нардеп України В.Шкляр.Сказати ,що прізвища кандидатів обговорювалися в партійних організаціях.Це просто нічого не сказати.Ні одна партійна організація не обговорювала та не висувала своїх кандидатів.А все особисто робив В.Шкляр.Вірніше все було поставлено під контроль оцього новоявленного "Партогеноссе".Йому не звикати до цього.Всі партійні конференції кримської організації НСНУ пройшли під грифом "Цілком таємно".Фактично ні один кримчанин не знає про діяльність півостровної організації НСНУ.І не тому ,що лідер не публічна людина.А тому,що він ,-ШКляр- ,вибудував організацію під себе,під своїх людей,під свій бізнес,який він робив так:"Прийшов,побачив,відібрав".І список точно так був складений. Сам Шкляр в партійному списку -47,явно прохідне місце.Але в списку є люди,які всі три тури президентських виборів поролися проти В.Ющенка.Це -Ясюк(118 в списку),бізнес-інтереси,якого переплітаються з лідером фракції Нашої України в Парламенті України М.Мартиненко,людина близька до клану батька та сина Франчуків(бувший сват та зять Кучми).Пузака(188 в списку),головний лікар залізничної лікарні в Сімферополі,який під час помаранчевої революції не пускав до виборців прибічників В.Ющенка.Це Федорова(198 в списку),друг та соратник В.Шкляра.Яка фактично до останнього була на боці В.Януковича.Перефарбувалася стала помаранчевою.В цій компанії є і нинішній в.о.мера Ялти Чабанов(144 в списку).Цей член НСНУ,відомий в Криму та Росії(на Далекому Сході)-ЗАК,який відсидів в місцях позбавлення волі за шахрайство.Людина яка має підроблений диплом,та українське громадянство(невідомо звідки).Якщо і далі аналізувати список то виявиться,що один чи два члени кримської організації були на Майдані.А як же слова в прямому ефірі на "1+1" Червоненка,що в списку НСНУ всі учасники Майдану.Чи то не обізнаний пан Червоненко,а може його в оману ввів його соратник Шкляр.Пам*ятаєте,як ви несприймали судимості Януковича.То чим кращий Чабанов від Януковича?Фактично не має ні одного в списку НСНУ від Криму,які виборювали Ющенко перемогу на півострові.А де лідер ВГО"Наша Україна" В Криму В.Пробий -Голова,А де лідер фракції НСНУ в парламенті Криму,нинішній прем*єр Криму А.Бурдюгов.Немає .Та мабуть і не будуть. А навіщо Шкляру розумні,професіональні люди.Це ж його суперники.Володимир Борисович навчився боротися з своїми суперниками.Або виключає із партії,або такі умови створює ,що люди розуміють,що чесним та порядним немає чого робити поряд з ним. Ось така справи в Кримській організації НСНУ в Криму.

14-12-2005 16:51 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1134571872.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua