першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Юля...,Юля...,Юля...

16-12-2005 12:16 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134728162.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Юля...,Юля...,Юля....
Красива, розумна, багата, сильна, стильна,.......що ще треба?
Влади.
Я сама в захваті від цієї жінки, але...
Згадаймо той день, коли Він на Співочому полі заявив: "Я іду в Президенти",
Вона мала всього 5-6 % довіри населення. І плече своє Вона підставила майбутньому Президентові тільки після того, як отримала від нього письмову гарантію, що у разі його перемоги, стане прем"єр-міністром.
Після інавгурації Президента виникла пауза з призначенням прем"єра. Журналісти гвалтували політиків запитанням "ну хто, ж?,..хто, ж?
На що Вона "кокетливо" відповідала : "Угадайте с трех раз". Коли Роман Безсмертний називав Її шанитажисткою, він знав про що говорив.
Майже у кожному інтерв"ю, на кожній прес-конференції Вона обов"язково, ну хоч шматочок бруду, але кидала в сторону Порошенка, не обтяжуючи себе доказами, поясненнями. Навіть не задумуючись про те, а як ми, ті що стояли на Майдані, ті , що так повірили і полюбили всіх його діьових осіб, у тому числі і Її і Порошенка, мусимо реагувати на такі випади. Я не знаю чим Порошенко більш корумпований або більший олігарх ніж Вона, але особисто я не хочу щоб моєю країною керували кухарки ,слюсарі і т. інш.,при всій моїй повазі до будь якої професії. Кожний повинен займатись своєю справою. Кухарка має куховарити, а Порошенко,Тимошенко, повинні будувати економіку держави бо вони розумні, сильні,мають досвід, їм є що запропонувати людям. Повинні тягти лямку, яку їм довірив народ, а не плести інтриги, створювати якісь угрупування, засідки у лісі і тому подібне. Порошенко по життю відмінник. Він розумний, грамотний, сильний,нахабний. Тільки поганяйте і контролюйте, і він багато корисного зробить для цієї держави. Такими людьми розкидатися не можна.
Мені дуже боляче, але чим більше я вдивляюсь у цю жінку, тим більше бачу нещірості, самозакоханості.
На Майдан ми виходили не за Ющенка, а за свою гідність. І це абсолютна правда. Але ми вперше за довгу історію самостійно обрали собі лідера. Особисто я абсолютно свідомо віддавала свій голос саме за Ющенка і не жалкую про це. Я вірю своєму Президентові. Я і сама іноді здригаюсь від його ляпасів.Але ніхто ще не народжувався готовим Президентом. Я прощаю своєму Президентові всякі дрібнички, бо знаю у головному - він -Великий. Він ,бачить що треба робити і як треба робити. Можна, звичайно перетворити наше життя на суцільну революцію і зведення рахунків. Але наслідки революцій ніколи не можна зпрогнозувати. А можна йти еволюційним шляхом, результати якого, як правило стають незворотніми.Треба просто знаходити ефективні каталізатори, аби прискорити цей шлях. Вона вибрала перший і ледве не пересварила владу з бізнесом навіть середнім і малим. А це шлях - в нікуди. Він , наскільки я розумію, - прихильник другого варіанту і, по-моєму, це правильний шлях для України..

А ще, я абсолютно впевнена в тому, що, якби для людей, які рвуться до влади, Україна була понад усе, вони згуртувались би навколо Президента, які б емоції він у них не викликав, він уже є такий який є, і витягли б Україну з тієї прірви в яку її запхали всякі кравчуки , кучми, ахметови та їм подібні. І люди і історія про них не забули б.
Натомість ми бачимо, як Юля весь час стріляє в спину Президентові,ні, не своїми руками і вустами. На те у неї є томенки,шкілі, тепер ще онопенки та ім подібні. Бачимо якими великими у своїх власних очах постають Гетьмани Костенко, Мороз, тепер ще Кармазін,Каськів , люди яких я, доречі дуже поважаю. Але нема у нас в державі стільки перших місць.Нема. Подолайте свої амбіції. Підставте своє плече Президентові, як це роблять неглупіші за вас Слава Кириленко, Коля Катеринчук,Юра Луценко, Юра Павленко.
Дуже шкода за ПРП. Я з такою повагою завжди відносилась до її позиції, до її людей. Ну як же ви могли так схибити, піддатись на швидкоплинні емоції, стати одним із осколів наших надій. І що тепер? Де та єдина сила, яка зможе протистояти реваншу кучмістів?
Коротше,схаменіться, ще є час. Згуртуйтесь уже тепер до виборів. Бо результатом може бути повний програш.І якщо ви віддасте нас знову регіоналам, федерастам, обрізаним шуфрічам,кравчукам, медведчукам, ми вас проклянемо.
Юля...,Юля...,Юля... стань перед дзеркалом, подивись яка ти красива і розумна і скажи : мені байдуже, ким я буду, прем"єром, чи рядовим депутатом, я буду працювати на Україну, тому що народ повірив в мене, тому що Україна понад усе.

Громадянка України

16-12-2005 12:16 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1134728162.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua