першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Круглий стіл на тему „Роль і місце молоді та громадських організ

16-12-2005 13:21 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134732064.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

17 грудня 2005 року у Львові відбудеться Круглий стіл на тему „Роль і місце молоді та громадських організацій у виборах”.

Під час виборів Президента України 2004 року активізував свою роботу так званий „ІІІ сектор” українського суспільства, тобто громадські організації. Українці достойно показали себе, як активний учасник виборчого процесу, що здатен знати та впливати на вибори. Також незаперечним є й те, що молодь взяла на себе великий відсоток відповідальності як за проведення чесних та прозорих виборів, так і за відстоювання свого вибору на Майдані. Вона кооперувалась в громадянські кампанії та рухи, допомагала роботі громадських організацій проведенням інформаційно-просвітньої, правозахисної та консульнаційної роботи.

Саме тому ГО „Центр Досліджень Молодіжного Руху” за підтримки ЛОО „НСНУ” 17 грудня 2005 року о 12:00 в приміщенні „Світлиці”, що по вул. Дорошенка 16, проводить круглий стіл на тему „Роль і місце молоді та громадських організацій у виборах”.

Метою цього столу є донесення інформації про діяльність НГО, їх проекти та можливості участі у виборчому процесі 2006 року, шляхи удосконалення участі, а також аналіз законодавчої бази щодо участі НГО у виборах 2006 та попередніх років.

До участі у цьому Круглому столі запрошені припартійні молодіжки, молодіжні НГО, представники „досвідчених” організацій, таких як Комітет Виборців України, Інгститут Політичних Технологій, Фундація Регіональних Ініціатив.


Усіх бажаючих взяти участь у Круглому столі, а також із всіма запитаннями щодо нього звертатись до модератора Круглого столу - Оксани Зварич:
за телефоном

16-12-2005 13:21 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1134732064.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua