першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто очолить штаб НСНУ у Шевченківському районі - 2

17-12-2005 17:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134833369.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Недавно в "Народних Новинах" хтось "злив" інформацію:
http://www.maidanua.org/static/narnews/1134385492.html

Ступінь гнилості і висмоктаності з пальця оприлюдненого компромату (як і достовірність списків у райраду чи взагалі можливість їх "стахановського" створення за місяць до терміну подачі) ми коментувати не будемо.
Прокоментуємо натомісць те, чого в статті немає.
А не має там прізвища такого собі Балюка Анатолія Анатолійовича. Він нібито не претендує стати депутатом Шевченківської райради Києва (куди там, це йому мілко - його прізвище в списках аж в Київраду). Зате аж дуже претендує очолити вищезгаданий виборчий штаб Шевченківського району.
Питається, для чого воно йому? Хлопець нібито порядний - на виборах 2002 року сміливо йшов у нардепи ВР, але програв В.Лебедівському (тепер голова Шевченківської НСНУ). Але не образився і в 2004 інтенсивно працював на перемогу Ющенка під керівництвом того ж Лебедівського (як, до речі, і "жертва компромату" Зорян Шкіряк - тільки Балюк просто кусок офісу виділив і раз на схід спостерігачів звозив, а Шкіряк всі вибори по дільницях в Києві та області відпахав і ледве Харитончука з посади не зняв (http://www.maidanua.org/static/news/1113576128.html) - але менше з тим). Балюк має собі "невеличкий" бізнес - групу підприємств ЗАТ "Діавест" (http://itware.com.ua/pr/7384/) плюс пів сотні магазинів в Києві та багатьох областях. Але ж комп'ютери - то не шоколад, навіть якщо це один з найбільших в україні оптових постачальників та роздрібних торговців "сірою" контрабандною технікою. І навіть кримінальна справа проти Балюка за приховування валютної виручки 10-ти річної давності не привід. Як і притягування за хуліганство у 2002 році (вибори йшли ж). А може, причина в тому, що "Діавест" юридично перереєстровувався разів десять? Навряд, ну що їм там в тій бухгалтерії ховати.
Ну не розуміємо, для чого йому штаб. Ще в Київраду йти - зрозуміло. А штаб? Єдине, що приходить на думку - це бізнес-інстинкти Балюка. Адже штаб - це передвиборче фінансування.
Але ж не такими методами - грубого мочення свого конкурента в ЗМІ? Та й істерики щомісячні "дайте мені штаб (місце в списку, заступника ради) - а то до Юльки піду!" - не личать порядному партійцю. Негарно панове, негарно. Ви ж і штаб не очолите і вибори провалите. Як там в тій пісні співається "А ми з такими іміджами, та й в депутати?".

17-12-2005 17:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1134833369.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua