першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Об'єднання "Проти Рідерзів"

20-12-2005 18:13 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135095220.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До уваги міністра Луценка
Хто з вас не отримував листи з медовими обіцянками "Ви- фіналіст", "Ви-переможець", "Ви-володар розкішного авто" і приписом "Тільки придбайте у нас книгу"? До речі, видану в Казані мільйонним тиражем, сумнівної цінності і завищеної вартості.Доки будуть дурити наш народ усілякі Євродіректи, Еви ЛТД, Постмаркети, Рідер дайджести, Пост шопінги? Їх фірми знаходяться в абонентських поштових скриньках, отже до суду не притягнеш. Вони закидають листами всю Україну. Де беруть наші адреси? яке мають право писати нам? Навіть ті,хто пробував позбутися їх, надіславши листи на їх скриньку ( обізвіться!), все одно отримують знову їх макулатуру. У декого видурили останню копійку.
Збираємо факти їх злодіянь. Приєднуйтеся! Разом подолаємо!

20-12-2005 18:13 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135095220.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua