першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Бєзпрєдєл» в Харківському Національному Університеті Внутрішніх

21-12-2005 02:29 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135124973.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановний пане міністре! Звертається до Вас співробітник Харківського Національного Університету Внутрішніх Справ. Я хочу виразити глибоку вдячність Вам і особливо Вашому ставленику Підкову П.П. за покращення які відбуваються, а також, - особливо за подарунок до дня міліції. Написати це звернення мене змусили останні події 20.12.2005, а саме – виплата заробітної плати. Зрозуміло, що зараз рівень зарплати по співвідношенню до рівня цін у співробітників дуже «гарний» - спробуйте прожити на 715 гривень на місяць, орендуючи житло в Харкові(приблизно 500 гривень за однокімнатну квартиру) це при тому, що згідно закону я не маю права заробляти деінде. Саме тому вчасна виплата сприймається як порятунок, адже завтра буде за що купити їжу! А особливо в день професійного свята! Та дехто в Харківському Національному Університеті Внутрішніх Справ отримав не повну зарплатню, як, наприклад я – аж 400 гривень. Дивна ситуація. В бухгалтерії мені пояснили – наказ Підкова,- тим хто не пройшов професійний огляд – знизити зарплатню…
А тепер хочу спитати Вас і шановного Підкова П.П. де мені жити і за що харчуватися? Звичайно, Ви скажете, що, мовляв треба було пройти професійний огляд. Та хіба це вихід – понижувати зарплатню, адже я не жаліюсь на те, що із заочниками провожу заняття до 21ї години, я на жаліюся на те, що провожу заняття в неділю. Та і взагалі, - хіба це когось цікавить? Головне – збереження коштів.
Звичайно, в мене ще залишилося трішки оптимізму, можливо хтось почує це волання про допомогу. Мені подобається працювати в Харківському Національному Університеті Внутрішніх Справ, адже я хотів цього, я згоден жити із постійним відчуттям голоду, - адже я працюю в Харківському Національному Університеті Внутрішніх Справ, але 400 гривень – це вже занадто.
Спасибі Вам, шановний в.о. ректора в Харківського Національного Університету Внутрішніх Справ ви зробили справжнє свято для співробітників. Не буду Вам бажати прожити на 400 гривень в місяць, - цього і ворогу не побажаєш.
Мені соромно дивитися, на голодних співробітників вищого навчального закладу, які змушені жити в гуртожитку Університету, а як відомо – це без гарячої води, без елементарних меблів, в холодних приміщеннях, із якимись невідомими особами, котрим здають кімнати коменданти гуртожитку, - лише тому, щоби не померти з голоду.
Яке може бути відношення до роботи, до міліції, якщо заклад який готує міліціонерів – морить голодом своїх співробітників, забуваючи, що не тільки співробітники зобов’язані перед ним, але і навчальний заклад перед співробітниками – хоч би платити зарплатню.

Із великою повагою до Вас, співробітник ХНУВС.

21-12-2005 02:29 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135124973.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua