першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Святий Миколай по-пластовому

21-12-2005 17:32 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135179123.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вже звичними, традиційними, а то й модними стали щорічні благодійні акції, які зазвичай проводяться з наближенням новорічних та Різдвяних свят. Рік, що минає, не став винятком. Влада міста, державні установи, підприємства, приватні структури, навчальні заклади, громадські організації активно долучалися до спільної доброї справи.
Національна Скаутська організація «Пласт» також не залишилася осторонь. Цьогоріч юні пластуни відвідали з миколаївськими та передріздвяними виставами вихованців шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та для дітей, хворих на церебральний параліч. Але які ж вистави без подарунків? Саме тому щира подяка спонсорам та жертводавцям, а саме: ЗАТ «Тернопільський центральний Універмаг» та всім його орендарям, супермаркету «Родина», видавництвам «Мандрівець» та «Джура» за щедрість, розуміння й співпрацю. Нехай Господь Бог благословить їх та їхні добрі справи!

21-12-2005 17:32 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135179123.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua