першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Клієнт завжди НЕ правий!

24-12-2005 15:21 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135430470.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В кінці робочого тижня, сумлінно відпрацювавши насичений робочий день, сповнений напружень і знервувань, я з друзями вирішив відпочити за гальбою пива.
Та нажаль відпочити нам не вдалося, річ у тім, що у вище згаданій піцерії нас обслуговував бармен-хам, настрій він намагався зіпсувати нам щойно ми завітали в піцерію.

Почнімо з того, що коли моя колега вирішила показати мені документи, що готувались до підпису, бармен-хам красномовно обматюкав нас за те, що, мовляв, тут не місце, щоб писати “бумашки” (нажаль, моє виховання не дозволяє мені у повній мірі відобразити усю риторику бармена-хама), ми навіть спробували проігнорувати збочені фантазії бармена-хама до моєї співробітниці та жваве обговорення її жіночих принад, але його подальшу поведінку проігнорувати було НЕМОЖЛИВО, річ у тім, що, послухавши ще його матюкливі теради, ми вирішили покинути цей кошмарний заклад. Коли офіціантка принесла нам рахунок, то ми були раді швидше заплати та відпочити в іншій кав’ярні, але й тут нас спідкала невдача, надодачу до сказаного, він ще й вирішив нас обрахувати, звичайно, він, як і будь-яка людина, міг й помилитися в підрахунках (приклад вибори 2004 і Ківалов J), але навіть після того, як ми вказали на його помилки, він доводив, що ми таки не праві. Постійно використовуючи ненормативну лексику, він преконував, що ми таки замовляли ту кількість напоїв, що вказані в рахунку. Коли ми відмовилися платити, за те чого не замовляли, він у вже звичній формі повідомив нас про те, що від сьогодні нас у цій піцеріїї більше не обслуговуватимуть (повірте не найкраще місце у Львові). На вимогу надати нам книгу скарг, бармен-хам заявив, що саме сьогодні директор забрала її, щоб ознайомитися із відгуками клієнтів.

Ми з товаришами вирішили, що так це залишати неможна, тому ми вже готуємо ряд скарг у відповідні структури. У нас немає жодного сумніву, що ця забігайлівка зацікавить усі можливі контролюючі органи, бо неозброєним оком видно, що даний заклад порушує усі допустимі норми, як санітарно-гігієнічні так і протипожежні вимоги і багато, багато, багато...

Далі буде...

24-12-2005 15:21 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135430470.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua