першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Київщині в 3 рази підвищують плату за опалення. Просто так!

26-12-2005 17:37 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135611452.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під шумок газових баталій між Росією та Україною найбільші котельні найближчого до Києва пригорода – смт. Коцюбинське (Біличі) – без всякого взяли і підвищили тарифи за опалення житла мешканцям цього промислового селища. Згідно умов договору, який нав”язується мешканцям, за 1 кв. метр житла відтепер треба сплачувати 2,99 грн, фактично 3 грн. При тому що постачальники газу та електроенергії ціни не змінювали і натяків на якість комунальних послуг ні від кого не поступало. Мешканці селища зібрали сотні підписів проти новорічного «подарунку» і намагаються отримати відповідь щодо правомірності такої екстравагантної дії від голови смт. пана Пікулика В.С. Проте ніяких результатів це не дало. Можновладці ігнорують обурення односельців.
Більш того – йдеться якраз про опалення будинків, які побудовані в 1950 році, без жодного капремонту за весь цей період, в аварійному стані, з дахами, що протікають, частина без гарячой, а то й холодної, води через відсутність тиску у водопроводі… Виникає справедливе запитання: чому квартплата в цих будинках має прирівнюватись до квартплати за сучасні нові помешкання? Шановна владо в особі голови смт Коцюбинське, голів Ірпінської міської та Київської обласної держадміністрацій, відповість!

26-12-2005 17:37 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135611452.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua