першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В УКУ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ РУХУ "МБХ"

29-12-2005 15:04 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135861449.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Харківська обласна організація партії Християнсько-Демократичний Союз, виступає засновником нового руху "Молодь Будує Храми" з 19 по 21 грудня презентувала в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) фотовиставку харківського фотографа Даніленкова Романа "Незнаний Харків"

Про цілі та завдання руху "МБХ" розповів Бондарев Антон, особливо підкресливши серед них наступні:

Підтримка всіх християнських конфесій шляхом допомоги їм у будівництві храмів та спільних з ними проектів. Допомога будівництва “духовності” у невеличких містах та селах де церква окрім духовних виконує ще й соціальні та просвітницькі функції;

Виховування в молоді та поширення серед неї ідей релігійної толерантності та віротерпимості.

Харківська обласна організація ХДС має надію. що рух "МБХ" матиме розвиток в усіх регіонах України і буде підтриманий християнами різних конфесій.

http://cdakharkov.boom.ru/news.html

29-12-2005 15:04 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135861449.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua