першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Державні шахраї відбирають у пенсіонера гроші

30-12-2005 01:24 Кіровоградщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135898642.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

"Я є жертвою держави Україна, виконавча влада якої у шахрайський спосіб відбирає в мене зароблені гроші, фактично здираючи з мене незаконний податок під назвою "страхові пенсійні внески", законодавча - спокійно споглядає на це, а судова - відмовляє у справедливому судовому розгляді та у ефективному засобі судового захисту. Національні способи захисту цих прав, включно зі зверненнями до Уповноваженого ВРУ, органів прокуратури та Конституційного суду України, є вичерпаними." - це рядки з заяви пенсіонера і підприємця з Кіровограда Мартинюка В.М. до Європейського Суду з Прав Людини.

Майже два роки бюрократичної тяганини. Дестки звернень, відповідей(відписок), і, нарешті, у грудні 2005 року заява до останньої інстанції і остання надія на справедливий розгляд справи.

Хоча ця справа стосується пенсійного забезпечення, але взагалі може стосуватися будь кого, хто стикався з нашою чиновницькою братією.

Повний текст заяви:
http://zanashiprava.com

30-12-2005 01:24 Кіровоградщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135898642.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua