першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

НСНУ в Київській області захоплюють бандити?

30-12-2005 22:38 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135975082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Активісти Броварської районної та міської, Білоцерківської районної та міської, Переяслав-Хмельницької районної та міської, Києво-Святошинської та Іванківської районних організації НСНУ в Київській області оприлюднили заяву, підписану керівниками вказаних організацій від імені близько тисячі членів партії Народний Союз "Наша Україна".

В заяві повідомляється про ухвалене рішення про масовий вихід з партії. Рішення спричинене діями голови Київської обласної організації НСНУ В.Литвина, який почав методичну кампанію по зміні керівників районних і міських організацій НСНУ, які "не вписуються в його формат".

Практична реалізація виглядає так: обласний виконком НСНУ масово приймає до лав партії нових членів, часто з числа осіб, що навіть не проживають і не зареєстровані на території відповідних місцевих організацій, а потім за активної участі нових членів партії проводяться конференції, на яких міняється керівництво відповідних районних і міських організацій. При цьому не дуже переймаються чистотою навіть формальної сторони справи. Наприклад під документами Броварської районної конференції стоять підписи осіб, які навіть і не знали, що вони "були присутні" на тій доленосній конференції. Тобто підписи банально фальшуються.

"Оскарження лідерами місцевих організацій подібних дій у центральному апараті НСНУ не отримало ані розуміння, ані підтримки", говориться в заяві.

Мотиви таких дій легко зрозуміти, якщо взяти під увагу той факт, що у березні наступного року пройдуть вибори до місцевих рад за пропорційною системою, тобто за списками партій. А НСНУ залишається досить популярною на Київщині. Просто як партія президента Ющенка.

30-12-2005 22:38 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1135975082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua