першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Щодо конституційної реформи

18-01-2006 14:25 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137587137.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Щодо конституційної реформи, то умене складається враження, що пан Мороз вирішив такою реформою покарати народ України за те, що він жодного разу не обрав його Президентом.
Шановний Олександр Олександрович! Це вам тільки здається, що ви розумніші за нас, тих, які тут "внизу". Ми тут "внизу" добре розуміємо необхідність конституційних змін, але не таких і не в такий спосіб. Тому припинить і далі гвалтувати Президента а дайте можливість нам, тим хто згідно Конституції є джерелом влади, обговорити і через обговорення зрозуміти, якими ті зміни до Контституції мають бути. Бо Ви мабуть забули, що ми тут "внизу" не бидло і не козли.

18-01-2006 14:25 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137587137.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua