першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Перший концерт в Палаці "Україна"

19-01-2006 20:01 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137693697.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

20 січня о 18-00 відбудеться пресконференція Заслуженого артиста України володаря „Золотої ліри” – спеціального призу Всесвітньої конфедерації акордеоністів – та чотирьох золотих медалей міжнародних конкурсів Ігоря Завадського. Всі зацікавлені запрошуються до конференцзали палацу "Україна" (вхід зі сторони касового приміщення).

Конференція присвячується його першому концерту у палаці "Україна", що зібрав 3 тисячі шанувальників (за інформацією організаторів) артиста та "непопсового" інструменту. Традиційно з 1998 року в свій день народження Ігор Завадський влаштовує безкоштовні концерти для любителів музики.
Цього ж разу за кошти від проданих квитків будуть придбані акордеони для талановитої малозабезпеченої молоді, якою опікується музикант.
Можливість відсвяткувати своє 40-річчя у головному залі нашої країни він одержав завдяки не лише своєму талантові, а також новій владі, що ще влітку минулого року підтримала ініціативу музичної громадськості.

19-01-2006 20:01 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137693697.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua