першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відзначення Дня Соборності

20-01-2006 12:35 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137753304.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В неділю, 22 січня 2006 року молодіжні організації міста Києва, не зважаючи на погодні умови, відзначать День Соборності України урочистою ходою за маршрутом Софіївський майдан - Михайлівський собор - Європейська площа - Майдан Незалежності.

Акція НЕ Є ініціативою якоїсь окремої організації чи політичної сили, але покликана сприяти гуртуванню молодих націоналістів.
На вчорашній день про своє бажання взяти в ній участь ПРИВАТНО, не прикриваючись назвами своїх партій/організацій, вже заявили члени союзу гетьманців-державників, кун, мнк, національного альянсу, просто студенти :-).
Маємо надію, що до нас приєднаються члени інших організацій і всі небайдужі.
Під час ходи хочемо продемонструвати "підримку Соборності" регіонами України та етнічно українськими землями - за допомогою гасел на кшалт "Донбас - за Соборну Україну", "Кубань - Україні!", "Схід і Захід разом".

Кожен з нас розуміє, що без об'єднання всіх національно-патріотичних сил, будь-яка окремо взята організація такого спрямування, впливати на ситуацію в країні не може. Об'єднуватись потрібно.
Дуже схоже, що старше покоління цього зробити не зможе.
Тому треба це робити нам, молодим. Нам треба знайомитись, обговорювати проблеми і вирішувати їх спільно!
Ця хода в символічний для України день має продемонструвати вміння патріотів об'єднуватись.

Збори 22 січня о 12.00 біля пам'ятника Б.Хмельницькому.

ЗІ
Сьогодні, в п'ятницю 20 січня о 18.00, а також в суботу (час уточнюється) відбудуться попередні приготування та нарада з обговоренням ходи в приміщенні молодіжки кун за адресою вул. Антоновича, 2.
Приходьте!
З питаннями можете звертатись до Ігоря - 8-066-332-0105.

20-01-2006 12:35 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137753304.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua