першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зміни до Конституції

20-01-2006 19:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137779801.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Поки зміни до конституції не будуть обговорені в суспільстві, я, як громадянка України не визнаватиму їх і закликаю до цього всіх громадян України. Я вже нагадувала СанСаничу та іже з ним в Новинах Майдану : ми не бидло і не козли і вимагаємо від наших нешанованих нами депутатів рахуватись із цим. А Ви СанСанич вважайте, що Ви і так вже увійшли в історію тим, що шантажем примусили Президента підти на домовленість з Вами з цього приводу в момент, коли Майдан або треба булуо вже кидади на штурм, або визнавати поразку і розупускати. Майдан, звичайно не розпустився б,і тоді було б горе. Президент це добре відчув і змушений був між "погано" і "дуже погано" обрати "погано".

20-01-2006 19:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137779801.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua