першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ЗАЯВА керівництва Політичної партії Ліберальна Україна

22-01-2006 11:06 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137920801.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗАЯВА керівництва Політичної партії Ліберальна Україна

21 січня 2006 року один із заступників голови Політичної партії Ліберальна Україна В’ялов П. І. з деякими членами партії (близько 30 осіб) здійснили спробу проведення так званого позачергового з’їду партії, що є грубим порушенням партійної дисципліни.
Згідно із Статутом партії, рішення про скликання з’їзду може ухвалювати виключно Керуюча рада, засідання якої, в свою чергу, може ініціюватися лише Головою партії спільно з половиною обласних організацій або на письмову вимогу однієї чверті складу Керуючої ради. Жодна із статутних вимог при підготовці з’їзду не була дотримана, про що учасники зібрання неодноразово попереджалися. Менше з тим, про місце і час проведення не було повідомлено ні Голову партії, ні двох його інших заступників.
Зважаючи на вищевикладене, керівництво Політичної партії Ліберальна Україна уповноважене заявити:
1. Будь-які рішення незаконного зібрання не мають жодного правового наслідку і є нелегітимними.
2. Секретаріату Політичної партії Ліберальна Україна дано доручення провести низку організаційних заходів щодо підготовки та проведення у лютому-березні 2006 року чергового VIII з’їзду партії, спрямованого на консолідацію всіх здорових сил української ліберальної ідеї.

Голова Політичної партії Ліберальна Україна (підпис) Михальченко М. І.

Інформаційна довідка

18 грудня 2005 року на черговому VII з’їзді Політичної партії Ліберальна Україна її тодішній Голова В’ялов П. І. звернувся до 293 делегатів із заявою про припинення виконання своїх обов’язків за станом здоров’я, а також від імені Керуючої ради вніс пропозицію про обрання нового керівництва. З’їзд задовольнив заяву В’ялова П. І. і, враховуючи його колишні заслуги перед партією, обрав його заступником Голови партії.
Головою Політичної партії Ліберальна Україна VII з’їзд обрав члена-кореспондента Національної академії наук України, президента Української академії політичних наук Миколу Івановича Михальченка.

22-01-2006 11:06 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137920801.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua