першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

День Соборності відсвяткували в Одесі

22-01-2006 13:28 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137929283.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Попри сильний мороз та снігопад біла півтисячи одеситів зібрались сьогодня біля пам'ятника Тарасу Шевченко, щоб відвсвяткувати День Соборності України. Серед них - представники облдержадмінінстрації та міськвиконкому, Південного оперативного командування, Української народної партії, Партії Захисників Вітчизни, Конгреса Українських націоналістів, ВО "Свобода", "Пора", Партії зелених України, одеської "Просвіти". До підніжжя пам'ятнику Кобзарю було покладено квіти. Після цього відбувся мітинг, на якому йшлося про історичне значення воз'єднання українських земель в єдину державу та про загрози соборності України, яки, на жаль, існують й в теперішній час. Перед присутніми також виступив народний хор козацької пісні з міста Балта. Завершився мітинг урочистим виконанням Гімну України.
На завершення хочется тільки додати, що, на жаль, останнім часом побачити патриотични сили об'єднаними можна хіба що на державні свята.

22-01-2006 13:28 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1137929283.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua