першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь міста проти комуніста!

25-01-2006 20:15 Херсонщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138212929.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25 січня у місті Херсоні пройшла зустріч херсонців із Петром Симоненком. П'ятеро молодих людей пройшли до актової зали палацу „Ювілейний”, і в розпал політичної агітації комуністів заспівали Державний Гімн України. З вуст молоді гаряче летіли гасла: „Молодь міста проти комуніста!”, „Симоненко, ганьба!”.

Самі учасники акції представились членами Спілки Української Молоді в Україні . Про мету акції хлопці розповідають так: „Цією акцією ми хотіли засвідчити свою громадську позицію, заявити, що херсонці не підтримують комуністичні ідеї. Ми – молодь міста, виступаємо проти будь-яких союзних форм та міждержавних утворень. Україна має розвиватися як самостійна суверенна держава”.

За інформацією сайту www.kherson.ucoz.ru - надіслав Тарас Дем'яненко

25-01-2006 20:15 Херсонщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138212929.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua