першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Працівники міліції покривають шахраїв

27-01-2006 17:16 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138375018.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ДО УВАГИ Луценко

Прокуратурою Солом’янського району м.Києва 22.08.05р. була порушена кримінальна справа №59-1239 за ознаками складу злочину передбаченого ст.190 ч.4 КК.
Розслідування даної кримінальної справи було доручено СВ Солом’янського РУ ГУМВС України м.Києва.
Керуючись ст.7 ч.4, ст.19 ч.1 п.1 Закону „Про звернення громадян”, на підставі ст.25 ч.4, ст.26 ч.1 Закону „Про міліцію” оскаржую дії, а точніше бездіяльність та упередженість працівників міліції при розслідуванні даної карної справи.
Відповідно до ст.2 ч.1 КК підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад злочину. Специфіка злочину виявляється в підвищеному ступені суспільної небезпечності, яка знаходить свій прояв у негативному чи зневажливому ставленні особи до прав та інтересів іншої людини, а тому не випадково злочини характеризуються не за якісною, а за кількісною характеристикою.
До порушення прокуратурою карної справи, понад 15 громадян України на протязі року зверталися до органів внутрішніх справ зі скаргами порушити проти гр.Шабанової В.А. кримінальну справу. Але всі скарги були залишені без уваги, працівники міліції порушуючи вимоги ст.22 КПК виносили незаконні постанови, які були, всі до одної, скасовані прокуратурою району та прокуратурою міста.
На даний час, при проведенні досудового слідства, працівники міліції прикладають максимум зусиль, щоб затягнути і взагалі зупинити слідство.
Прокуратурою Солом"янського райнону 12.12.05 була скасована постанова Солом"янського РУ ГУ МВС, якою 11.11.05 на підставі п.3 ст.206 КПК України (не встановлено особу яка скоїла злочин)було зупинено розслідування даної кримінальної справи №59-1239.
Беручи до уваги те, що в матеріалах кримінальної справи є письмові свідчення понад 15 потерпілих які вказали, що постраждали від шахрайських дій конкретної особи, а саме Шабанової В.А. і як вже встановлено декількома СУДОВИМИ рішеннями, розмір завданої майнової шкоди понад 568000грн., відповідно до ст. 131 ч.1 КПК, коли є достатньо доказів, які вказують на вчинення злочину певною особою, слідчий зобов’язаний винести постанову про притягнення цієї особи як обвинуваченого.
На сьогоднішній день, зазначені вимоги не виконані, більш того слідчий посилається на свідчення дільничного, який нібито додатково розшукує кредиторів Шабанової.
Як наслідок досудове слідство на протязі 5 місяців майже не проводилося.
Своєю бездіяльністю і противоправною поведінкою працівники міліції незаконно перешкоджають розслідуванню кримінальної справи, створюють Шабановій умови для відстрочення сплати боргів, а головне заохочують та сприяють її шахрайським діям.
Охоронна функція кримінального права виражена в ст.1КК, де сказано, що Кримінальний кодекс має своїм завданням охорону від злочинних посягань найбільш важливих соціальних цінностей: власності, прав та інтересів людини, – тобто охоронна функція знаходить своє втілення в кримінальній політиці, а саме в діяльності органів держави в боротьбі зі злочинністю.
В ці важки для України часи, злочини, як ніколи, мають велике значення для суспільних відносин.
Своїми незаконними діями працівники міліції - сприяють зростанню злочинності, тим самим принижують авторитет не тільки правоохоронних органів, взагалі шкодять авторитету Президента України.
Це в свою чергу призводить до підвищення суспільної небезпечності, в результаті якої в суспільстві формується негативна думка, яка руйнує ідеали помаранчевого майдану.

На сьогоднішній день Шабанова В.А. разом зі своїм чоловіком Шабановим Юріем Васильовичем, який викладає
на військовій кафедрі НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ України "КПІ", жодної коійки не повернули, більш того вони обидва переховуються, не з"являються за викликами-повістками ні до суду, ні до виконавчої служби.

27-01-2006 17:16 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138375018.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua