першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Презентація книги

30-01-2006 16:42 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138632150.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

30.01.2006р. у приміщені Бродіської гімназії відбулась презентація науково-популярного видання «Генерал Мирон Тарнавський», автором якого є Олег Панькевич – депутат Львівської обласної ради, голова Бродівської райдержадміністрації, голова Львівської обласної організації ВО «Свобода».

«Ця книга писалася тоді, коли я вчителював у Бродівській гімназії. За останні роки вона була доповнена та доопрацьована, зокрема, у це видання були включені нові світлини, що пов’язанні із життям генерала» - зазначив автор.

У книзі, на матеріалах Львівських та Бродівських архівів, особистих архівах родини генерала Мирона Тарнавського, публікацій у пресі, спогадів сучасників, описане життя та діяльність визначного діяча українського національно-визвольного руху, Головнокомандувача Української Галицької Армії Мирона Тарнавського.

Прес-служба Бродівської райдержадміністрації

Від Майдан-Інформу. З майданівців поширенням цієї книжки в Києві, Центральних і Східних областях України займається Павло Дзіковський - pavlo@abc.ru

30-01-2006 16:42 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138632150.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua