першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вшанування пам’яті Героїв Крут у Бродах

31-01-2006 12:44 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138704281.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

31.01.2006р. у Бродівському міському сквері, що на майдані Свободи, відбулась акція-реквієм “Послухайте молодь”, яка була присвячена Героям Крут. Акція проходила з ініціативи священнослужителів УГКЦ та міського осередку організації “Українська молодь – Христові!”.

Участь у акції взяли школярі та студенти м. Бродів, працівники установ та організацій, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, районних громадських організацій.

Акція розпочалася поминальною панахидою за загиблими в бою під Крутами, яку відправили місцеві священики УГКЦ. Після цього у виконанні молоді прозвучали вірші та пісні, в яких оспівувався героїчний вчинок молодих патріотів. З промовою до присутніх звернулися голова Бродівської райдержадміністрації О.Панькевич: “Сьогодні триває бій за Ваші душі, дорога молоде! Сьогодні триває бій за нашу культуру, нашу мову, нашу державу. Впевнений, що у цьому бою ми переможемо!”

Акція закінчилася авторською піснею о. Я.Царика, яку виконували усі присутні. Після цього кожен із учасників акції поставив біля підніжжя пам’ятника “Жертвам більшовицьких репресій” запалену свічку.

Прес-служба Бродівської райдержадміністрації

31-01-2006 12:44 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138704281.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua