першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Брудна технологія відродження "кучмізму" під знаменами НСНУ

01-02-2006 21:43 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138823020.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звернення Марганецької міської організації партії "НСНУ".

Шановні співвітчизники, змушені звернутися до Вас за допомогою і підтримкою, бо передвиборчі перегони в місті Марганець Дніпропетровської области знову стають брудною та "підкилимною" справою окремої групи осіб, які протягом тривалого часу маніпулюють людьми за для досягнення власних інтересів, в тому числі влади в органах місцевого самоврядування. Від моменту створення нашої організації ми послідовно відстоюємо інтереси простих мешканців нашого міста і намагаємось реалізовувати ідеї Помаранчевої революції, особливо в напрямку зміни корумпованої влади та становлення прозорої публічної схеми управління містом і ефективного розподілу бюджетних коштів.

"НСНУ" веде конструктивний діалог із представниками діючої влади, тримаючи при цьому чітку позицію - влада повинна бути підзвітною своїм виборцям і керуватись у своїх рішеннях насамперед інтересами пересічних громадян. Марганецька організація "НСНУ" бере активну участь у виборах до міськради, щоб не словом, а реальними справами доводити принципи діяльності "НСНУ" на місцевому рівні. Але сьогодні ми з гіркотою констатуємо, що існування нашої організації під загрозою. Деякі "політикани" з сумнівним минулим тепер намагаються прослизнути до влади у виборчих списках нашої партії. При цьому використовуються найбрутальніші засоби - примусовий прийом у партію працівників підприємств.

Так, нам повідомили, що 22 січня 2006 року на території ВАТ "Марганецький рудоремонтний завод" невідомими особами розповсюджувались бланки заяв та проводився збір документів на вступ до "НСНУ". Людям погрожували звільненям в разі відмови. А вже 30 січня 2006 року на президії обласної ради НСНУ, минаючі міську організацію, ці люди були прийняти до лав партії. Так на сьогодні існує більш 150 членів партії прийнятих таким чином. Ще одним красномовним фактом діяльності політичних шахраїв є створення паралельного фиктивного виборчого штабу "НСНУ" в Марганці, у якому начебто збирають людей для роботи на виборах від "НСНУ" членами дільничних комісій, агітаторами, наглядачами тощо. Єдина мета подібних дій - дискредитувати місцеву організацію "НСНУ" та викликати негативний резонанс у населення до дій партії, яка підтримує Президента України Віктора Ющенка і проводить політику, спрямовану на знищення корупційних схем та злочиних угрупувань, зокрема в Марганці.

На превеликий жаль, ці особи знаходять підтримку в обласних державних і партійних структурах. До такого висновку наводять наступні факти: представники обласного партійного керівництва кілька разів перебували в нашому місті з метою "порозуміння" між міським головою С.І.Кузнєцовим і міською організацією "НСНУ". Для тієї ж мети нас викликали до голови облради М.А.Швеця, але зустріч до реальних результатів не призвели з причин особистої неприязні міського голови С.І.Кузнєцова до керівників Марганецької міської організації "НСНУ".

Після чого на світ з'явилися заяви на вступ до "НСНУ". Відвертий тиск має підгрунтям підтримку кандидатури на виборах міського голови С.І.Кузнєцова та проведення у прохідній частині виборчого списку "НСНУ" його поплічників.

Тому ми наголошуємо: шановні співвітчизники, з якими ми стояли на Майдані, з якими ми виборювали наше право на чесну владу і гідне життя, допоможіть нам подолати прояви "кучмізму". Тільки разом ми не допустимо рецидиву повернення злочинців у владу.

Просимо Вашої підтримки та втручання в ситуацію, що складається навколо Марганецької міської організації "НСНУ".

З повагою, члени політради Марганецької міської організації "НСНУ" та рядові члени

Контактні тел: 8-05665-2-32-40
8-050-421-75-73
mailto:nsnu@mn.dp.ua

01-02-2006 21:43 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138823020.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua